Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lenne a legjobb meghalni?

Hogy lenne a legjobb meghalni?

Figyelt kérdés
Melyik a legszebb/legméltóságteljesebb halálnem? Ha választhatnál, melyiket választanád? Képes lennél meghalni egy másik emberért?

máj. 12. 23:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

"Vallási szempontból pedig az utolsó cselekedete egy halálos bűn."


Hogy én mennyire utálom a valláskárosult fajtádat.

máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem halnék meg senkiért sem.


egy golyó a fejbe , vagy pillanatok alatt agyvérzés de olyan ami vigyen is el nem pedig megmaradok lebénulva.

máj. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Annak, aki álmában szeretne meghalni, csak szólok: lehet, hogy ez az egyik legrosszabb halál. Olyan álmot álmodni, ami egyre rosszabb, de nem lehet kilépni belőle, csak esetleg egy másik álomba kerülsz át, ami még rosszabb, és ez így megy egymás után... míg meg nem halsz, ezerszer is megtörténhet.
máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Tatyó ***** válasza:
54%
Annak tudatában lenne a legjobb meghalni, hogy ez csak egy átmenet lesz számomra egy még jobb létezésbe. Ha ezt tudom, akkor bárhogy is :)
máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
Ágyban, párnák kozt 🤣
máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 L.. István ***** válasza:
56%
#13: Aztán ezt ki mondta el neked?
máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%

Nem mondta senki, nekem volt már ilyen álmom. Egyszerűen nem lehetett felébredni belőle, mindig csak egy másik álomba estem át. Talán nyolcadikra sikerült.

Képzeld el ezt egy olyan változatban, ahol fáj mindened, fulladsz, égsz, kergetnek, minden más bajod van, és közben még szörnyek is vadásznak rád.

máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

17


Te amúgy mi a fenéről beszélsz? Aki álmában hal meg, az azt jelenti hogy lefekszik aludni, majd többet nem kel fel. Általában szimplán szívmegállás okozza. Te meg jössz a saját példáddal, hogy nem tudtál felkelni pár rémálomból.


Értelemszerűen senkinek sincs saját tapasztalata az alvás közbeni halálról.

máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

Én arról beszélek, hogy aki álmában meghal, annak LEHET ilyen halála is.

Persze, lehet azonnali szívmegállás is. Meg a kettő között bármi.

Azért írok, hogy ne hidd azt, hogy az álom, amikor meghalsz, csak kellemes vagy gyors lehet.

Amúgy miért pontozol le folyamatosan? Valaki bántott?

máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok agyaga ket hete nehany kilo volt osszesen mindenhol.Nem kell mar!
máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!