Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalmas vagyok?

Unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek az emberek és sose akar velem senki sehova jönni :( Én ezt komolyan nem értem legszívesebben leszúrnám magam,annyira elszomorít ez. Se barátok,se család senki!! Nem bírom:( A kötelességeim se tudom elvégezni! Mivel vidítsam fel magam legalább? :'(
2013. máj. 26. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? Azt hiszed, csak neked vannak problémáid? Szedd már össze magad, is csinálj valami építő jellegüt, mint pl. békítsd ki a szüleidet. Azzal a sok energiáddal, amivel itt sértegeted a segítőidet, nekifoghatnál, és oldd meg a problémáidat ahelyett, hogy itt nyafognál. Különben is, azzal, hogy csak ülsz és írogatsz nem oldódnak meg a gondok.
2013. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Helló! Írj üzenetet! Írj mindent le és megpróbálok segíteni :)
2013. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A sulikban vannak ifjúság védelmi felelősök.Szerintem beszélj vele vagy az ofőddel!;)Ne feledd:minden rossz után jön valami jó is.;)
2013. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Békítse ki a szüleit? Mintha az olyan egyszerű lenne! Két felnőtt ember állandóan veszekszik és veri a gyerekét! Legalább olvasd el, mielőtt válaszolsz. A kommentelőnek üzenem, hogy bár most biztos nagyon nehéz, de ebből csak tanulással és kitartással tudsz kitörni. Megpróbálhatsz beszélni a szüleiddel, hogy váljanak el, de ha tényleg vernek téged, nem hiszem, hogy sikerrel járnál. Jól látod, hogy barátokra is szükséged van, mint minden embernek, ez természetes. Olyan ember nincs, akit semmi nem érdekel. Biztos van olyan dolog, ami kikapcsol téged: egy jó film, könyv, számítógépes játék, valamilyen sport, stb. Foglald le magad azzal, amit szeretsz csinálni. Lehet, hogy egy új hobbi által szereznél barátokat. A közös érdeklődés alapja lehet egy barátságnak. Sok sikert és kitartást!
2013. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!