Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én unalmas voltam neki? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én unalmas voltam neki? Mi bennem ahiba?

Figyelt kérdés

A volt barátommal alig tudtam találkozgatni. 2 hónapig jártunk, de csak vasárnap voltunk együtt, meg esetleg szerdánként pár órát. Meg néha chat.

Most összejött egy másik csajjal, és vele meg minden nap találkozik :( Rá van ideje :( Én bármikor mondtam hogy találkozzunk nem volt kedve :( Mondjuk nem feküdtem le vele, ezzel a csajjal meg úgy hallottam már szexelt...


2013. máj. 23. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is ez a helyzet. Nem volt szerelmes a srác. Mondjuk legalább te nem fogsz testileg kötődni hozzá, engem 2 és fél év után dobtak ki, és mondta meg a srác, hogy "bocs, igazából sosem voltam szerelmes, a szex jó volt, csak ezért voltam veled, azért hazudtam, hogy szeretlek, hogy ne bántsalak meg". Úgyhogy azt mondom, te még jól is jártál, lesz más, aki minden szabadidejét veled akarja majd tölteni :) Kitartást!! :)


21/L

2013. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudod az a baj hogy én már a 2 hónap előtt is éreztem iránta valamit mert haverok voltunk. És mikor összejöttünk, na hát akkor kész voltam, és csak egyre jobban beleszerettem... :( És hiába nem szexeltünk, de azért voltak csókok, ölelések stb. És belegondolok abba hogy azzal a másik lánnyal konkrétan most is együtt van, mert tudom hogy ilyenkor van szabad ideje, nagyon-nagyon fáj :( Hogy miket csinálnak, miket mond neki. Azt amiket nekem is mondott, mert amúgy meg nagyon tudod bújni, kedveskedni ha együtt voltunk :(


Szar ez az egész...Iszonyat fáj :(

2013. máj. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!