Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom magam amiért roma...

Én......... kérdése:

Utálom magam amiért roma vagyok de miért?

Figyelt kérdés
utálom magam mert én is roma vagyok

#romavagyok
2013. jún. 2. 13:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

(ha nem kamu a kérdés:)


Tizenéves vagy? Akkor majd kibékülsz magaddal - igen, vannak veletek szemben előítéletek, sokszor nem is alaptalanul. Viszont a normális emberek az egyént a saját dolgai alapján ítélik meg.

2013. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igazából nem is lenne semmi baj a romákkal,ha változtatnának az életmódjukon
2013. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell utálnod magad, ha valóban normális ember módján viselkedsz, és úgy élsz, akkor semmi gond. Sok turbómagyart ismerek, akik rosszabb, mint a cigányok többsége.
2013. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem utálni kellene magad, hanem segíteni a társaidnak a társadalomba való beilleszkedésben.

Össze kellene fogni és csak úgy megy. Ha megnézed , hogy mennyi roma sétál kilós aranylánccal a nyakában látszik, hogy ezeket nem érdekel semmi, csak a maguk érvényesülése.

Össze kellene fogni és segíteni egymást.

Ha tanulni segítesz nekik, talán nem utálnák mások is benneteket.

2013. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó előtti válaszolónak igaza van. Szerintem légy büszke arra, hogy nem vagy olyan, mint azok a romák, akik miatt ennyi az előítélet!
2013. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ne magad utáld, hanem azokat a cigányokat, akik nem tudnak viselkedni. Azzal semmi baj, ha valaki roma származású, a gondok akkor kezdődnek, ha nem tud beilleszkedni a társadalomba, lop, csal, hazudik, kötekedik és megélhetésből túlszaporodik. Szerintem te azért utálod magad, mert a buta emberek a bőröd színe miatt egy lapra tesznek ezekkel a romákkal. Bizonyítsd be, hogy a származásod ellenére nem vagy olyan mint ők, tisztességes állampolgár vagy, tanulj, dolgozz, művelődj, barátkozz normális emberekkel, ha jófej vagy, el fognak fogadni. És ne utáld magad.
2013. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

igaz hogy joggal vannak előítéletek az emberekben a romákkal szemben. De azért a "magyarnak" is van szíve (már a jobb fajtának- jobbik fajtát nem akratam írni :)


kicsit lejjebbről indultok, mert sajnos bizonyítanotok kell a többség miatt. De ha valaki bizonyit hogy ő más, akkor biztos hogy el fognak fogadni a "magyarok" is.


azért írom idéző jelbe, mert a roma is magyar állampolgár.


Én személy szerint szeretem a cigány kulturát, zenét. És emberileg nézem az embereket. A köcsög magyarokat utálom, a rendes cigányokat szeretem.


bocs ha a cigány szó sértő, nem rossz ízzel írtam.

2013. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat bocs lehet, hogy már írta valaki, nem tudom de mindegy is... Azért mert ez a szó kapott egy teljesen átértelmezett negatív jelentést azok a romák miatt akik lopnak, csalnak, bajt keresnek... És ez miatt a becsületes, jóravaló romák utálják magukat. Nem neked kell szégyellni magad. Hallottam már ilyenről. Ezt neked kell definiálni, hogy ki is vagy. (nem vagyok sem roma sem kiszolgálójuk sem síkagyú fajvédő)
2013. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 patkánylábú válasza:
63%
NEM CSODÁLOM............
2013. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Helyes. Utálok minden cigányt.
2022. ápr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!