Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira a padlón vagyok. Van...

Annyira a padlón vagyok. Van innen kiút?

Figyelt kérdés

Minden rossz.

Tetszett egy srác...összeakar jönni a barátnőmmel. Elfogadtam.Rosszul esett, de nem mutattam.

Most tetszik valaki, de olyan akinél egy pillantásra sem lenne esélyem.

Nehezen megy az egyetem, szerdán lesz egy vizsgám, egyszerűen nem tudok rá tanulni. Nekikezdek és mintha valami idegen nyelven lenne.

Ha hívom a barátaimat, folyton lemondják a találkánkat.

Csúnyának, semminek érzem magam.

Szerintem ha meghalnék, azt sem venné észre senki.

Semmi célja nincs már az életemnek.


Apám szó szerint utál, már akkor is utált, mikor még anyám hasában voltam.


Anyukám már rég meghalt, a rokonaimra nem számíthatok.


20 évesen egyedül vagyok ebben a világban. Lehet az lenne a legjobb, ha már én sem lennék....


2013. jún. 10. 17:32
 1/8 anonim válasza:
ne mondj ilyeneket buztaság, minden problémát át lehet hidalni, csak legyél magadnak egy kicsit fontosabb! Ha meg nem jön össze egy fiúval, sem a másodikkal az nem a világ vége, van belőleük bőven... a másik meg, hogy a külsődön azért simán változtathatsz, ha nem vagy megelégedva magaddal (: a tanulásra meg érdemes időt szánni, mert kamatoztathatod a jövőben, szóval hajrá ! jah és hidd el, szinte senkinek sincs tökéletes családja manapság.
2013. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna egy főiskola, az egyetem megterhelő.Ha nagyon nem megy akkor talán vmi más szakot kellene elkezdeni vagy okj tanfolyam és munka. Barátot azért biztosan találsz másikat. Az apa dolgot nem értem, talán anyád halála után apukád félt kötődni bárki máshoz még hozzád is.
2013. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Próbálj meg valakit felhívni, vagy egy beszélgetésre hívni, aki igazán jó barátnak hiszel, és mondd el neki a problémát! Lehet hogy jól fog esni egy kis biztatás!
2013. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Szomorú ezt hallani főleg ,hogy hasonló cipőben járok egy régi ballépés miatt.Én ráadásul tényleg nem is nézek ki jól, pedig 22 évesen falnom kellene az életet..


Viszont ,ha találsz célt az életedben akkor minden egyszerű. Legyenek apró célok. Én nekem a következő célom ,hogy holnap kellemes levegő legyen mikor megyek dolgozni. Nincs is annál szebb amikor a napfelkelte a szemedbe világít és a levegő olyan friss ,hogy soha nem mennél vissza a házba.

Ezután találj más célt. Mindig van miért élni. Én úgy gondolom ,hogy ez a sorsom ,ha majd egyszer úgy alakúl biztos ,hogy minden helyre jön. Olyan gyorsan megoldhatóak a problémák mint ahogy keletkeztek.


Próbálj meg kikapcsolódni 1 kicsit. Menj el moziba nézz meg egy vicces filmet majd sétálj kicsit.

2013. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz és szoliba.

Ha végeztél, ülj le a tükör elé, próbálgasd fel a csini ruháidat, sminkeld ki magad, jó hallagass zenét, táncolj!


Ezután tervezd meg az életed:

Mi akarsz lenni? Mit tanulsz, miért tanulod ezt?

- mert kell a papír ahhoz a munkakörhöz, amit be akarsz tölteni, amiben el akarsz helyezkedni, pénzt keresni és eltartani saját magad, na és karriert építeni!


Mi lesz 5 év múlva?

- diploma a kezedben, és készülsz egy ígéretes munkamegbeszélésre, ha megkapod az állást, sinen van az életed!


Miért nem figyelnek rád a fiúk? Miért gondolod, hogy az a srác nem figyelne fel rád?

- talán mert negatív vagy, talán mert sugárzik belőled az elégedetlenség, a pesszimizmus, nincs kisugárzásod, amit megérezne.

Légy tisztában magaddal, a testeddel, a lelkeddel, a szükségleteiddel. Ha jó az alakod, öltözködj csinosan, figyelj magadra, ne sajnáld az időt a reggeli sminkre, a körömlakkozásra. Mosolyogj sokat, önmagában is gyógyít.


Mi az életcélod?

- tűzz magad elé sok elérhető, apró célt (nyelvvizsga, diploma, jó állás, pozitív mentalitás...) és egy komolyabb hosszútávót (boldog párkapcsoalt, amiért mindkét fél küzd, független élet, karrier, család)


Nem árt már most érdeklődni, körülnézni a munkapiacon mik az esélyeid. Itthon lesz-e lehetőséged elhelyezkedni vagy neked is külföldre kell menned, hogy megélj. Jó előre tudni ezeket, így időben ki tudod találni mit akarsz és ha kell, tudsz lépni.


Ne tántorítson el egy nehezebb tananyag, a vége felé könnyebb lesz a fősuli, hidd el!

Tanulj, mert most tényleg ez a dolgod és magadért teszed!


Fel a fejjel!

2013. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
hülye vagy, mindenki egyedül van... Kár, hogy így sajnálod magad és cselekedet helyett gondolkodsz, elég gáz... Az élet célja, maga az élet
2013. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki életében vannak ilyen kis hullámvölgyek, mikor előjön benne, hogy minek létezem, senki nem akar engem. Így vagyok én is vele. Várom a jövőt, hátha változik valami. Eddig nem igazán jutott ki nekem sem a jóból, de hidd el, mindenki megtalálja a boldogságát, csak ki előbb, ki utóbb.:)
2013. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kezdj el sportolni, igen akár egyedül, bolodgsághormonokat termel, optimistábbá tesz, és jobban lesz kedved dolgokhoz.

A vizsgaidőszak meg olyan, amit túl kell élni, és át kell menni a vizsgákon.Szerintem nagyszerű hogy egyetemre jársz.Amik miatt aggódsz simán megoldódhatnak.A családi "háttér" vagy amit apukádról állítasz lehet nem oldodik meg olyan könnyen, de legalább erősebbé tesz.És semmiképp ne gubbasszál a szobában ilyen jó időben. Irány egy park, ott is lehet tanulni.

2013. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!