Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira félek, hogy sohasem...

Annyira félek, hogy sohasem fogok magamnak párt találni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit korai még ezen gondolkozni de mindig arra jutok, hogy a legtöbb lánynak ebben a korban már volt/van valakije és ez nagyon zavar. Nem arra gondolok, aki mindenkivel összefekszik és csak rázza magát, hanem a normális lányokra akik a koruknak megfelelően viselkednek. Én is ilyen vagyok, tök normális, túl jó szívűnek tartom magam, bár tanácsot nem tudok adni (ha tudok máshogy természetesen segítek) de bárkit meghallgatok és sose hallja vissza senki azt, amit nekem elmondott. Sajnos nem igazán keresi senki a társaságomat, nemhogy kapcsolat miatt de még barátkozás céljából sem. Ennek az az oka, hogy egyáltalán nincs semmi önbizalmam és az a maradék is csak egyre mélyebbre süllyed, mert amikor valaki kifejezi ok nélkül azt, hogy nem tetszem neki, akkor hetekig szomorkodom miatta. Szerencsére ritkán csúfolnak vagy mondanak rám valami (legalábbis előttem). Ennek az önbizalomhiánynak pedig az az oka, hogy valami van a hormonjaimmal (kivizsgáltak) és alacsony, kövér vagyok (nem csak 5kg-ról van szó, de nem is 30-ról, csak az is eléggé meglátszik, persze folyamatosan teszek ellene de eddig még nem jártam sikerrel). Egy igaz barátnőm van, a másik 2-3 meg csak úgy van, jóba vagyunk de olyan nagy barátságnak nem nevezhető. A szerelmi életem eddig kilátástalan, volt, hogy tetszettek fiúk de én nekik nem, ezért csak távolról figyeltem őket. Egy fiúnak jövök be már évek óta, de tőle undorodom, szóval kizárt. Ezt neki is elmondtam már sokszor. Annyira kicsi városban lakom, hogy szinte mindenki ismer itt mindenkit, ismerkedésre nincs lehetőség, messzebb, nagyobb városba a szüleim nem engednek csak úgy el meg nem is mernék elmenni a külsőm miatt. Mindig arra gondolok, hogy az emberek biztos undorítónak találnak és rajtam röhögnek, rólam beszélnek. Ez hülyeség, gondolom észre sem vesznek. Már teljesen lemondtam a fiú külsejéről, annyi az elvárásom, hogy ne legyen büdös, igénytelen, perverz, bunkó paraszt vagy analfabéta. A kinézetével kapcsolatban csak annyi, hogy jó lenne ha nem lenne túl vékony, tehát legyen benne valami amitől biztonságban érezném magam mellette. A kortársaimról lemondtam, inkább a 20 körüliek érdekelnek, mert közöttük még van is olyan, akit már nem annyira a külső érdekel, hanem a belsőre is figyel. Olyankor kicsit meg szoktam lepődni amikor nálam nagyobb darab lányok vagy tőlem csúnyábbak a pasijaikkal sétálnak (ezzel nem bántani akarom őket). Olyankor azért érzek valamit, hogy talán nem lehetetlen.


Regényt írtam, remélem valaki el is fogja olvasni és tud valamilyen tanácsot adni, de nem szeretnék itt ismerkedni.

16/L


2013. jún. 13. 16:42
 1/6 anonim válasza:

és miért nem érzed jól magad a bőrödbe?

miért nem tetszel magadnak?

1. ezen kell változtatnod, mert ha te sem vagy megelégedve magaddal akkor más hogyan lehetne ?

16L

2013. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fentebb leírtam, hogy alacsony vagyok és dagadt. Lehet, hogy nem is fogok tudni soha lefogyni, na akkor biztos, hogy a szobámban fogom leélni az egész életemet. Január óta csinálom de semmi. Csak ingadozik. Néha 2-3 kilóval kevesebbet mutat, utána ugyanannyit vagy többet. Az orvosoknál mindig kevesebb vagyok mint itthon. De úgy érzem, hogy ha lefogynék még akkor sem érezném jól magam valamiért.
2013. jún. 13. 17:17
 3/6 Bingu válasza:
A legnagyobb gondod az önbizalomhiány.Te magad mondtad el, hogy jó lelkű vagy, és meghallgatsz másokat.Próbálj a jó tulajdonságaidra fókuszálni.A külső nem minden, sőt szerintem a belső értékek sokkal fontosabbak.Nekem is van egy duci barátnőm, de nagyon jó fej. Ő is sokszor ki van, hogy nem talál magának párt, de én mindig biztatom, hogy nem szabad letörnie.Hidd el hogy kövéren is lehetsz nagyon jó ember!Bizz magadban!Én nagyon drukkolok neked!
2013. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jesszus te,hát még rengeteg időd van pasizni,egyébként jó fej vagy:Dbár az undi fiút nem nagyon értem,mi gáz benne!Mi az,hogy dagadt vagy?
2013. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ennyi idősen én is hasonlóan éreztem. De aztán lett itthon is internetem, elkezdtem chat-elni, társkereső oldalakon regisztráltam, és lettek jelentkezők. Így nőtt az önbizalmam, főleg, miután a neten találtam magamnak párt. Attól függetlenül, hogy teltebb vagy, nem vagy csúnya. sok olyan ember van, aki teltebb, mégis boldogan él a párjával, családjával. Ha személyesen nem megy, akkor ismerkedj az interneten, bár most már sok a hülye, de azokkal nem kell foglalkozni.

21/L

2013. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az emberek 80%-a mindig azt mondja, hogy nem számít a külső, pedig már elég sokszor tapasztaltam és látom, hogy ez nagyon nem így van. Neten nem merek megismerkedni senkivel se mert előbb vagy utóbb találkoznunk is kell, akkor inkább élőben lássob először.


Azzal a fiúval az a baj, hogy igénytelen, amikor kisebb voltam párszor beszélgettem vele de nem volt jófej. Belülről se tetszik, olyan fura. Na meg elvileg van valami barátnője, suliban mégis mindig mosolyog meg nézeget, pedig már be is szóltam neki egy párszor mert elegem van belőle.

2013. jún. 20. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!