Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Erre csak az elköltözés lehet...

Erre csak az elköltözés lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, a kisvárosban ahol lakok meg ahova járok iskolába ott is, mindenki lesz*r engem teljesen. Az osztálytársaim, főleg a fiúk annyira lesz*rnak hogy simán köszönés nélkül elmennek mellettem (ez fáj a legjobban, hogy köszönésre se vagyok méltó). Hiába megyek oda akárkihez beszélgetni, a válaszaik általában rövidek, tömörek, világosan jelezve, hogy rohadtul semmi kedvük velem beszélgetni. Facebookon se válaszolnak túl szívesen, vannak akik nem is válaszolnak.

Teljesen elfordulnak tőlem az emberek, főleg a mostani iskolámban, ezen a környéken úgy érzem nekem már semmi esélyem, teljesen elástak, amíg itt maradok szociálisan halott vagyok. Jól sejtem, hogy csak az elköltözés jelenthet kiutat már ebből a magányból számomra, vagy van valami más megoldás is?

Mert hát egy pár évig még biztos nem tudok elköltözni, és ha csak egy élőbeli ember lenne, aki hajlandó velem időt eltölteni, beszélgetni meg minden, és szívesen, már annak örülnék.

De én maximum csak nézhetem, ahogy a többiek beszélgetnek egymással, és boldogok, én meg totál egyedül vagyok, és nem értem ezt mivel érdemeltem ki, sokat gondolkodtam már rajta, de rájönni nem tudok.



2013. máj. 31. 18:22
 1/4 anonim válasza:
Próbálj nem figyelni rájuk ne törődj velük.Hiszen ezen sajnos valószínűleg velük kapcsolatban nem tudsz változtatni,mert ahogy írtad,te már próbáltál nyitni feléjük.Ők azonban elutasítóak valamiért ,nem keresik a társaságod sajnos. Van valami hobbid?Iskolán kívül ki szoktál menni valahova? Ha esetleg nem, keress valami közösséget az érdeklődési körödnek megfelelően akik ott fognak körül venni biztosan szívesen beszéllgetnek majd veled ,hiszen azonos lesz ami foglalkoztat benneteket. :)
2013. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az elköltözés önmagában megoldás lehet.


Az, hogy egy teljes kisváros levegőnek néz, az nem jöhet létre véletlenül. Annyi ember nem lehet valakiről ugyanolyan véleménnyel, csak ha az a valaki ezt váltja ki belőlük.


Elhiszem, hogy nem jössz rá az okára, de én mégis azt gyanítom, hogy van oka. Nem tudom, mi lehet.

Amúgy van ilyen, nem is kell hozzá túl sok minden.

Egyszerűen csak így alakul.

Aztán meg előidézed.

Az is hatással van az emberre, akárki akármit is mond.

Ha ilyeneken gondolkozol, akkor ez jár az eszedben , és szinte akaratlanul is "bevonzod" ezt, mások meg levágják, akár a testbeszédedből, akár a hanglejtésedből...

Ráadásul ha rákérdeznél, nem is tudnák megmondani az okát, mert ezt a fajta "kommunikációt" elsősorban tudat alatt fogják fel az emberek.


Ahhoz, hogy ezen változtass, a költözés mellett (a környezetváltozás nem csak az új emberek, tiszta lap ...miatt fontos, hanem miattad is, felszabadultabb lennél) neked is változnod kéne.

Pl nem kéne, hogy ilyenek miatt aggodalmaskodj, vagy szomorkodj.

2013. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az utolsó válaszadó kommentjét elismerem! Így van ahogy mondja. Nézd meg a Titok című filmet!!! ÍGÉREM SEGÍTENI FOG
2013. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Esetleg elkezdhetnél valamit sportolni.De szerintem annak is lehet esélye,hogy változtatsz a külsődön,öltözködj máshogy(de maradj a stilusodnál),de ne kirívóan!Csináltass másik frizurát!

Ha szeretsz olvasni járj gyakrabban könyvtárba,a csend mellett is lehet azért ismerkedni!

Esetleg,már ha szereted őket,szerezz egy kutyust sétáltatás is nagyon jó.

Ha így elkezdenek(sztem igen)barátkozni veled a többi már majd jön magától!

2013. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!