Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kibírni a magányt...

Hogyan lehet kibírni a magányt? Mit tegyek ellene

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik havonta találkozunk, édesanyám, édesapám dolgozik, sajnos nekem nincs munkám, iskolába járok de itt a nyári szünet!

Már volt a két kisuncsim nálunk nyaralni de már haza vittem őket! Nagyon egyedül vagyok!

Szoktam járni futni, medencézek itthon, persze takarítok, mosok egyebek! Munkát is keresek de sajnos azt nem találok!

Már nincs ötletem mivel foglaljam el magam!

Nincs egy barátnőm sem.


20/L


2013. júl. 8. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha a nyár idejére kiköltöznél a barátodhoz?

Vagy iratkozz be valami tanfolyamra addig. Járj el múzeumokba, keresd más emberek társaságát.

Mi 2 hetente találkozunk, bár én dolgozom és mellette ezer dolgom van otthon, és sok ismerőssel találkozom. Kellene neked néhány barát, barátnő is... :)

2013. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerezz barátokat :)

Nekem sem volt barátnőm, 3 évig nem is jártam el szinte sehova. Aztán rávettem magam, beültem egyedül egy pubba, és odajött hozzám egy lánycsapat, azóta tök jóban vagyunk

2013. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok az a barátkozós típus, nem tudok kezdeményezni, sokan emiatt beképzeltnek is tartanak pedig nem csak félénk vagyok!


A barátomhoz sem tudok kiköltözni mert a szüleim nem engednek, legfőképp az anyukám, szerinte neki kötelességem mellette lenni mert a bátyám már kiköltözött és emiatt nagyon szomorú

2013. júl. 8. 14:45
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok/voltam barátkozós típus, nagyon zárt lány vagyok. Nem is én kezdeményeztem.


De persze csak egy ötlet volt, sokkal jobb sajnáltatni magadat egy internetes fórumon.

2013. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Neked kell kimozdulnod, mint mar elottem is javasoltak, mivel bekopogtatni hozzad senki nem fog.

A lehetoseget neked kell megtalalnod, most a baratodrol van szo, aki kulfoldon tartozkodik, de ha mar ferjed lesz, az sem fog teged szorakoztatni, tehat mozdulj ki!

2013. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20 évesen nem engednek a szüleid?? Ebből még sok bajod lesz, ha nem teszel ellene...
2013. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Menj el valami szórakozó helyre,ott könnyebben tudsz ismerkedni,a lényeg az h ne ülj otthon egyedül!
2013. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak internetes női fórumok, szoktam látni egy-egy ilyen topikot, ahol hozzád hasonló nők keresnek barátnőket. Nem vagy egyedül a gondoddal, az emberek sokszor költöznek a munka vagy épp a kapcsolatuk miatt az ország különböző pontjaira, így elszakadnak a régi baráti szálak, s nehéz új kapcsolatokat kialakítani felnőtt fejjel... Szerintem próbálkozz ilyen oldalakon, pl. NLC, ahol hozzád hasonlóan felnőtt nők járnak többségében.
2013. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,mint Te,így elgondolkodtattak a válaszaid is,amiket kaptál.Főleg az 5-ösnek ez a része: "de ha mar ferjed lesz, az sem fog teged szorakoztatni" ez nagyon nagy:).Pedig sokan úgy vélik a Férj kötelessége boldoggá tenni az Asszonyt (viszont is)...stb.

Szóval,az van,hogy Te jobb helyzetben vagy mint Én,mert szerintem Te ki tudsz mozdulni,csak az erődet kell összegyűjtened hozzá,Én ezt úgy érzem nem tehetem meg.Szóval hajrá!

2013. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig jól teszi a kérdező hogy ide is ír(+ esély),a kérdés csak az hogy komoly lépésekre képes e.


Kis lépésekkel kell kezdeni és szerény véleményem szerint nem is kell hatalmas barátság hogy az unalom enyhüljön.


Valakivel teázni,kávézni majd esetleg késöbb filmezni,majd

közben és a végén lesz bőven téma ami leköt.


Én és a nagynéném haveri kapcsolatban álltunk egy férfival

aki mindig átjött filmezni,jól szórakoztunk és nagyon kedveltem őt úgy,hogy én is férfi vagyok.Ez az én példám.

2013. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!