Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Haszontalan lennék?

Haszontalan lennék?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni.

21 (F) vagyok, és úgy érzem semmi keresnivalóm az emberek között. Még azt se tudom igazán, hogy mit szeretnék az életben elérni, hogy mi akarok az élettől, hogy mi akarok lenni. Így az életem nem halad sehova.

Nem igazán értek semmihez, nem vagyok jó semmiben, nem érzem amgam jó embernek, hülyének nem tartom magam, de okosnak se.

Ember akit barátnak neveznék, akivel megosztanám a dolgaimat nincs egy se, és nem is nyílok meg mások előtt, mindig tartom a távolságot.

Ismerkedni sose tudtam, sose ment, nem is értek az emberekhez, és idegenekkel nem is osztok meg semmit magamról.Minél többet gondolom ezeket végig annál jobban utálom önmagam, hisznem nincs semmi jó, vagy értékelhető bennem, még jövőm sincs. Nem tudom mi lesz velem, de minden nap egyre haszontalanabb és szánalmasabb kis valaminek érzem magam. Nincs kivel megosztanom ezeket, és nem is tudnám...talán ezért is írtam ki ezt a kérdést.

Egy kis segítségnek örülnék, mivel semmit se tudok megoldani egyedül....ezt meg, biztos nem.



2013. júl. 13. 13:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Nincs azzal semmi baj, hogy még nem tudod mivel szeretnél foglalkozni életedbe, hiszen az ember mindig fejlődik. Próbálj ki minél több dolgot az életbe, érdeklődj a világ dolgai iránt és akkor megtalálhatod azt ami téged érdekel.


Nem baj, hogy egy kicsit távolságtartó vagy, te ilyen ember vagy és kész, nincs ebben semmi probléma, ebben a világba ez megérthető.


Ne utáld magad, hanem inkább fogadd el magad és a többi embert is magad körül olyannak amilyen, tudom hogy nehéz, de lehet fejleszteni, :)


Esetleg ha egy kicsit többet mennél emberek közé, az segítene a helyzeteden. Először nehéz lesz, de nem szabad feladni. Vagy próbálj ki minél több mindent az életbe, és akkor majd meglátod hol és hogy érzed jól magad, tapasztalj többet és nyiss a világ felé. Minden jót!

2013. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyanmár, nem vagy te haszontalan:) ezt felejtsd el:) szerintem egyszerűen csak most még keresed önmagadat. vki hamar megtalálja azt, amit szeretne csinálni, de vkinek később sikerül. nincs ebben semmi gond. gondolkozz azon, hogy mi az amit a legjobban szeretsz csinálni, ami mindig érdekel, amihez mindig van kedved. keresgélj szakmákat, azok leírását, vagy egyszerűen hobbikat, és azokkal kapcsolatban próbál vmit kitalálni, vagy egy tanfolyamra, vagy a hobbiddal kapcsolatos helyre lemenni, ahol beszélgethetnél emberekkel, és megtalálhatnád a szórakozásodat.

biztosan sikerül.

ne aggódj:)

minden ember azért van, mert van keresnivalója az emberek között, és mert van értelme annak, hogy van, és hogy vmit csináljon, vagy támasza legyen vkinek:)

nem tudom, hogy mennyire lenne kedved, de mondjuk segíthetnél adományozásokban is, tudod, hogy mondjuk segíteni a szegény embereket, vagy mondjuk a környezetvédőknél is sok emberrel talizhatnál, és közben védenéd a környezetet, részt vehetnél tök sok programban.

nem tudom, de talán ez is lehet, hogy egy kicsit vidámabbá tenne.

nem vagy haszontalan:)

2013. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fogd fel úgy, hogy Isten nem gyárt selejtet, szóval neked is van valami célod.
2013. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Későn érő típus vagy, nősülj meg hamar,majd találnak neked célt ezret is....:-)
2013. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!