Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok azzal, hogy 16...

Egyedül vagyok azzal, hogy 16 évesen nem találtam meg (még) azt a társaságot, akikkel szívesen lennék együtt?

Figyelt kérdés

Egyrészt nagyon nehezen beszélgetek hosszan az emberekkel (állítólag azért, mert túl logikus a gondolkodásom, és nem igazán tudok sokáig beszélni olyan dolgokról, amikről nem tudok semmit, de mások igen, pl. drogozás, szex meg egyéb átlagos rosszgyerek-féle dolgok)meg igazából még nem igazán van meg az a társaság, akiknek hasonlóak az érdeklődésük (vagy autók, vagy metálzene), csak nehány ember van akivel néha találkozok és beszélek cseten.

Még az lenne kérdés, hogy ha most még nincs meg, akkor már nem is lehet?



2013. júl. 12. 15:00
 1/6 anonim válasza:

Én 19 vagyok,és még én sem.Ez van,el kell fogadni :) Majd egyszer...

Miért ne lehetne?Még sok "új" emberrel fogsz találkozni.

2013. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem találtam még meg,csak 1 évvel vagyok fiatalabb nálad.Minden ember mondja hogy mondjam ami eszembe jut,de amiről az emberek többsége beszél arról pont nem jut eszembe semmi amit hozzászólhatnék.Jó,mondjuk én voltam már bulizni megbízható idősebbekkel,meg 1-2 hasonló "rosszgyerek-féle dolgok"de nem drogozom,és nem szexeltem még.Egy jó buliról meg 15 perc alatt kibeszéled a lényeget,szóval az nem sokáig nyújt témát a beszélgetéshez.15/L
2013. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, ne csetelj, hanem a valóságban találkozz emberekkel. Ha az autók és a metálzene érdekel, akkor járj el veterán autó találkozókra, egyéb autós eseményekre, illetve biztos vannak metálos klubok, mittudomén micsodák. (Egyik témában sem vagyok járatos...) Lényeg, hogy az érdeklődésednek megfelelően izegj-mozogj, akkor találkozol azokkal, akik hasonló dolgokat szeretnek.

E két dolgon kívül is van még biztos más 10 dolog, amit szeretsz, vagy ha nem, ideje kipróbálni új dolgokat!

2013. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam olyan idősen, mint most ti.

Én is csak annyit tudok mondani, amit már elmondtak: keressetek olyan társaságot, akiket hasonló dolgok érdekelnek. Személy szerint ezt a társaságot az egyetemen találtam meg igazán (volt előtte is 1-2 nagyon jó barátom, akikkel tudtam jókat dumálni, sörözni), szóval nem kell "aggódni", hogy tizenöt-hat évesen még nincs meg az a klasszikus baráti társaságotok, ahol mindenkivel megvan a közös hang, téma, lesz rá elég alkalom és idő, hogy megtaláljátok. :)

2013. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 évesen csak találsz 1 barátot az iskolában. Vele mehetnél kirándulni, moziba, stb. ha neki is van 1 barátja, akkor már 3.man barátkozhattok.
2013. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozz olyan csoportokhoz ami téged is érdekel. ha szeretsz kirándulni, akkor vannak természet járó csoportok. Ott vannak fiatalok. Táncházban is van sok fiatal, nem tudom hol laksz, de ha ilyen csoportokhoz csatlakozol ,ott találsz barátot, és lesz közös téma.
2013. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!