Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért sajátitja ki a legtöbb...

Miért sajátitja ki a legtöbb ANYUKA a gyerekeket, hogy csak egyedül az ő gyermeke, csak neki van joga mindenhez? Normális dolog?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem a kérdést.
2013. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezt tapasztalom.

Nagyon sok kisgyerekes családot ismerek, de senki nem sajátítja ki a gyerekét, ugyanolyan jogai vannak az apának is, mint az anyukának.

Szerintem, amit kérdezel, az egy egyéni dolog és nem egy általános.

Én inkább azt tapasztalom, hogy a jogok megoszlanak, viszont a kötelességet hárítják inkább az apukák az anyukára. De ez is inkább egyéni, mint általános, de az általam ismert kisgyermekes családoknál ez azért elég jellemző.

2013. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem. Kivel szemben sajátítja ki?
2013. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért szólják meg azokat a családokat, ahol apuka is felkel este (szegény, hogy fog másnap dolgozni), ahol a gyereket néha 1-2 órára a nagyszülőkre bízzák (minek szül az ilyen), ahol anyuka a gyerek 3 éves kora előtt el mer menni időnként fodrészhoz, szórakozni (szegény gyerek, nem is ismeri az anyját, minek szül az ilyen)?


Bármit tesz egy anya, úgyis megszólják.

2013. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Én sem értem a kérdést. Apukának ugyanúgy joga van a gyerekhez.
2013. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisajatitani gyermeket valoban nem normalis dolog. De nem ertem, hogy honnan veszed, hogy a legtobb anyuka ezt teszi.... ez tuti nem igy van. Legalabbis en nem ismerek ilyet. Az mondjuk mas, ha valaki pl valofelben van. Ott lehetnek nezetelteresek boven ilyen teren. Nalatok most ez merult fel? Vagy miert kerdezed?
2013. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nem normális, aztán amikor egy kicsit idősebb lesz és az apa nem segít, mert hát miért segítene ha mindig visszautasította a segítségét akkor rinyál.
2013. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez családtól függ.Pl én láttam olyat,ahol ugye anyuka van örökké a gyerekkel.Mert apának munka után is akad egyéb elfoglaltsága(nem meló,szórakozás).tehát nem ad fel semmit a gyermek születése előtti megszokott életviteléből.Ugyanúgy jár szórakozni,sportolni,haverozni,stb.Viszont hazaérve beszólogat anyukának,hogy miért így csinálod,miért kényezteted és hasonlók-mert ugye ő aztán tudja!Ekkor anyuka jogosan ossza le,hogy ugyan már ki kérdezett?-ha ilyesmire gondolsz kisajátítás alatt,hát ez tuti jogos.Ugyanis vegye már ki a részét mindenből,ha már egyszer apuka lett.
2013. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!