Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy önbizalmam...

Davidegresy5 kérdése:

Mit csináljak hogy önbizalmam legyen, és miért van az hogy zavarba vagyok?

Figyelt kérdés

#önbizalo
2013. júl. 21. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég keveset árultál el, de nekem pl a sport nagyon sokat segített, főleg úgy, hogy hozott némi fizikális változást. Ha az hogy zavarban vagy úgy érted, hogy lányokkal szemben, arra csak egy mód van, hogy ezen változtass, méghozzá az, hogy többet vagy lányok társaságában, közelebb kerülsz hozzájuk, egy idő után olyan dolgokról is zavartság nélkül tudsz majd velük beszélni, amiről nem is gondolnád. Szedd össze magad, és vágj bele :)
2013. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen problémákkal kűzdök... zavarban vagyok ha megbámulnak... nem tudom hova tenni a dolgot. Bár jól elvagyok a srácokkal haveri szinten, de ha folyamatosan nêznek, írtó hülyén érzem magam. Pedig sportolok is... szóval ezen így már nem tudok javítani.

N

2013. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló: Én a pirulós lányokat aranyosnak tartom :3 Nekem tetszik, ha egy lány olyan kis ártatlan, melléjük egy tigris kell :). a férfi dolga, hogy maga biztos legyen.
2013. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!