Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok mit kezdeni az...

Nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel muszáj valahova leírnom, viszont senki sem ért meg engem.18 éves lány vagyok, most fogom kezdeni az orvosi egyetemet, viszont semmi kedvem nincs hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legszivesebben csak fognám magam és utazgatnák, buliznák, élnék, élvezném az életet. A nagynénim Olaszországba lakik, van egy modellugynoksége, és már régóta érdekel ez a szakma, de nem modellként, dizájn-styling al szeretnék igazán foglalkozni, vagy valami ijesmit ebben a jellegben. De a szuleimnek a legnagyobb álmuk hogy orvos legyek. Nemtudom de már elegem van tényleg abból hogy az egész életemet nekik szentelem, azt akarom csinálni ami jólesik... De tudom h azzal az orvosival jóljárnák, mert mindíg lenne egy fix fizetésem...De nekem nem ez az álmom...Mit csináljak? Segítsetek... :)
2013. júl. 22. 23:11
1 2
 11/15 anonim válasza:

Már nem azért, de szerintem az, hogy valakiből orvos lesz az nagyon nem a szülei döntése kell hogy legyen. Ez is egy hivatás. Ha nem érzi magát valaki elhivatottnak rá, akkor ne legyen orvos.

Úgyhogy kedves kérdező tegyél meg magadnak egy szívességet és közöld a szüleiddel, hogy te egészen más irányt választanál. Lehet, hogy meg fogják érteni.. :)

2013. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
akik orvosira járnak ill akik felvételt nyertek biztos nem használják az "utazgatnák" "buliznák" "jóljárnák" szavakat, kifejezéseket. Amennyiben pedig mégis, az aki csak a fix fizetésért mgy orvosnak, menjen inkább hentesnek vagy péknek, nem szeretném ha hozzátartozóm élete egy cseppet sem elhivatott,egyedül a pénzt látó szeély kezében lenne.
2013. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
és milyen kifejezéseket használjak? ugyan már, az orvosok is voltak fiatalok, ok is buliztak, élték az eletuket, én meg épp hogy egy othonulo mindíg tanulgató, soha sehova nemjáró, olyan aki lenézi azokat akik kicsit is eltérnek az átlagnál, na az olyanokat nem engedném orvosnak, mert nincs semmi elet tapasztalatuk, azt se tudjak h hogy bánjanak az emberrel, mert sohasem voltak kapcsolataik, nem tapasztaltak ki milyenek is az emberek, nem tudjak hogy kell banni veluk, na én az olyanoknak nem engednem h orvosok legyenek, mert nem minden az hogy mit tanultak meg az egyetemen, ahoz kell meg tapasztalat és talpraesetség hogy tudjak az eletbe hasznosítani! :)
2013. júl. 27. 20:09
 14/15 anonim ***** válasza:
mondjuk ha orvos lennél elmehetnél hollandiába azt hiszem ott fizetik őket legjobban (olvastam múltkor h egy kezdő orvos ott havi 8000 Eurót kap, ami kb 2,4 millió forint) tehát orvos is lennél, és el is utaznál :)
2013. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tseppkoe válasza:
Szia! Mi a helyzet...?
2021. márc. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!