Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek fiúknak miért...

Szerintetek fiúknak miért tetszenek jobban a csinosabb, hivalkodóbb, népszerűbb, neadjisten rib. cosabb lányok, mint a normális, talán kicsit csúnyácska de kedves lányok?

Figyelt kérdés
Minden fiú a szebb lányokra tapad, viszont aki normálisan néz ki,nem sminkeli magát kilószámra, azt meg lenézik. Például nekem volt egy osztálytársam,aki tetszett nekem,de észre se vett,mert épp nem voltam olyan szép,vagy népszerű mint akik neki bejöttek. Észre se vett,szerintem azt se tudta hogy létezek,minden viszont minden barátnőmmel haverkodott. Elég rosszul esett,hogy a fiú, akit szeretek/tetszik, a barátnőimnek-teszem hozzá,előttem-bókolt, viccelődött,stb... Ezek szerint a szebb (sok esetben ezt csak a 10 kiló smink teszi) lányok tetszenek a fiúknak?! Aki meg nem annyira szép,mint az "átlag",az maradjon egyedül 60 éves koráig nyolc macskával... Hol itt az igazság kérdem én?!

2013. júl. 24. 13:47
1 2
 11/19 Lord Keri válasza:
71%

Komoly gond van a kérdező fejében, ha azt gondolja, hogy minden lány aki sminkeli magát, divatosan öltözködik, odafigyel a külsejére az könnyűvérű.


Nem azt felénk igényességnek hívják, ami szerintem alap kellene, hogy legyen egy nőnél.


Miért vonzó az ilyen nő? Mert ránézel és látod, hogy foglalkozik magával, én férfi vagyok és törődök magammal, próbálok divatosan öltözködni, edzeni.


Ebből kifolyólag nekem se kéne egy kinyúlt pólós zsíros hajú tohonya lány. Tudom kisarkítottam, de az igényesség mérlegének valahol ez a másik serpenyője.

2013. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hello, mennyi idős vagy? Küldenél képet privátba?

Bár én már jóval idősebb vagyok mint te, de nekem pont hogy az átlagos lányok jönnek be. Illetve nekem a belső nagyon sokat számít. Pl volt egy teljesen átlagos, kicsit túlsúlyos lányismerősöm akinek olyan elragadó volt számomra a természete hogy simán beleszerettem. Persze ebből nem lett semmi, de az már egy másik történet.

2013. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ez ösztön
2013. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

07-24 19:22-es..

Eszt úgy gondolod,mintha nem törődnék magammal... szoktam magam sminkelni,de nem egész álló nap,és nem úgy mint egy hatosúti,mint néhány,picit primitívabb ismerősöm. Arról meg nem tehetek hogy esetleg egy picit nagy orrom,vagy elég sovány vagyok,nincs rajtam mit fogni,mert ezek a gének miatt vannak,de vannak,akik ezen tulajdonságaim miatt lebecsünnek.... ez az én bajom... -.-

2013. júl. 27. 09:04
 15/19 Akszidentális Errőr válasza:

Nekem személy szerint a természetesen szép nők jönnek be. Nem kell ehhez smink, sőt, szerintem a legtöbb nő csak elrontja magát vele.


Ne haragudj, de ha valakit "csúnyácskának" látunk, az nem fog érdekelni úgy, mert hát csúnyácska. Szerintem ebben semmi fura nincs.

2013. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ha vékony vagy, akkor azt használd ki! Egy csomó nő majd meghal azért, hogy vékonyabb legyen. Neked megadatott, akkor élj vele!

Próbáld meg elfogadni a külsődet, nézd meg, hogy neked milyen különlegességeid vannak (pl.: vékony vagy) és használd ki, amit meg látod hogy kevésbé jó azon próbálj segíteni, ha tudsz (pl.: több izom vagy bármi..). Le merem fogadni, hogy az általad mindenféle ringyónak nevezett lányok nagy részének van önbizalma. Neked is az kéne és hidd el, hogy máris jobban fel fogsz tűnni a srácok szemében is. Az önbizalmadon meg hogyan segíthetsz? Egy új hajjal például, vagy bármivel ami téged boldogabbá tesz.

2013. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
a bibi sok fejben ott van hogy egy nő vagy férfi tenné bodogabbá,de mivel nincs meg így boldogabb se lesz,nem így van?
2019. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A neadjisten egy ősi emberfajt(neandervölgyi) ki kereszténnyé lett?!?
2019. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A baj viszont az hogy sértődött vagy amiért nehéz hozzáférés mint egy mérgező növény vagy szúrós virág...
2019. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!