Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magam. Mi tévő...

Egyedül érzem magam. Mi tévő legyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sokszor érzem magam senkinek, sírok, egyedül érzem magam, és élni sincs kedvem. Nem érzem jól magam a bőrömben, csúnyának és unalmasnak tartom magam, akivel senki sem szeretne barátkozni. Ígyhát nem sok barátom van, kapcsolatról nem is beszélve. Emiatt önbecsülésem sincs. Pedig nagyon vágynék egy rendes kapcsolatra, hogy szeressenek. De nem megy a kapcsolatépítés és ismerkedés. Senkinek se mondtam még el, biztos azt hinnék csak úgy kitalálom... Mit csinálhatnék??

16/L



2013. júl. 28. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet, csak pár évvel idősebb vagyok tőled. Te előnyben vagy, szívesen lennék én is 16 éves :/ hidd el, túl tragikusan látod a dolgokat.


Oké, ez a sablon szöveg, de komolyan mondom.


Miért érzed magad senkinek? Azt mondod, "nem sok" barátod van. De gondolj bele, nem az a helyzet, hogy nincs senki, hanem azt, hogy kevés. Az a kevés lehet, hogy igazi barát, nem pedig csak haverok, akikkel nem lehet komolyan beszélgetni, nem hallgatnak meg, nem adnak tanácsot, csak mondjuk tudtok egymással hülyéskedni, és ennyi. A barátság viszont (ha őszinte) örökre is szólhat :))


Miért tartod magad csúnyának? Mi nem tetszik magadon? Ha az alakod nem tetszik, mozogj sokat, étkezz egészségesen. A hajaddal bármit tudsz kezdeni, egy kis smink csodákra képes. Sok nőből ki lehet hozni valamit, még ha reménytelen esetnek tartják is magukat.


Kapcsolati téren nem tudok tanácsot adni. Azt mondják, ha görcsösen keresel valakit, sose jön össze. De ne hidd ezt, hogy ha nem ezt teszed, akkor majd lesz valaki egyből :S aki azt állítja hogy igen, az nem mondd igazat... sajnos ehhez nagy szerencse kell, és tény, hogy egy csúnyább/dagibb lányra sokkal kevesebb figyelem irányul, mint egy csinosabbra. Mondhatnám, hogy nem így van, de én így látom, és nem szoktam még névtelenül sem hazudni.

2013. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 igaz barátnőm van, meg még egy akivel csak a suli miatt vagyunk jóban, amúgy pattint...

és azért nem érzem magam szépnek, mert sose vagyok elég senkinek... igazából nem vagyok dagi, sokan mondják hogy szép vagyok, de nem azok, akiktől szeretném... :l

2013. júl. 28. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj és becsüld meg, hogy neked legalább van 1 igazi barátnőd! Nekem még az sincs...
2013. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy nem a világ szerencsétlenebbik felére születtél, ahol nincs mit enni, gyerekek halnak éhen, aidsesen születnek, stb.

Ott aztán nyavalyoghatnál ilyen szärságokon.

2013. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Unom ezeket a hülyeségeket, egész nyarat tök egyedül töltöm, mindenki itt hagyott, suliban is van 1-2 barátom, csúnya is vagyok, DE KIT ÉRDEKEL? Nem a kinézet a fontos, és eleve is, ne várj örökké arra hogy valaki odamegy hozzád és "öribarik" lesztek, siránkozás helyett inkább cselekedj.
2013. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Esküszöm mintha magamat hallanám O.O

Barátilag velem is ugyanez a helyzet. De komolyan, pont ugyanez. A nyáron tök egyedül vagyok, bár egy barátnőm hívogat mindenfelé, vele nem szeretek lenni, nem bírom túlzottan. A másik barátnőm meg nyáron nem foglalkozik velem, nála a család az első (ami jóó nagy nála) :/ Csak a suliban vagyunk jól el. Bár, most már ott se, mert 4 tantárgyon külön csopiba leszünk ://

Nekem senki nem mondta még, hogy csúnya vagyok, de azt se, hogy szép (mínusz szülők, de az más...), szóval, ez nem érdekel annyira.

Nem tudok csak úgy csevegni bárkivel. Illetve senkivel sem... Ismerkedni még annyira sem, mint csevegni. Szóval a helyzet reménytelen.

És a nyáron animéket nézek és olvasok, valamint könyvet írok. Ezekkel tudom elfoglalni magam.

Ha gondolod írhatsz privátot, ha tudok, segíthetek :)

Amúgy 16/L vagyok :))

2013. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!