Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belefáradtam a barátkeresésbe....

Belefáradtam a barátkeresésbe. Eleinte páran rám írnak, hogy jaj de jó, hű de barátkoznának, aztán meg szépen lassan elfelejtenek írni. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tényleg ez van már egy jó ideje, több oldalt is próbáltam. Már komolyan arra gondoltam, hogy nekem valamiért ez nem jár, és próbáljak inkább másra koncentrálni. Van esetleg valami olyan dolog/elfoglaltság, ami az igaz barátok hiányát esetleg pótolja? Tudom, hogy ez hülye kérdés, de már tényleg nem tudom, mit tehetnék...

Elnézést kérek, hogy itt nyavalygom el a problémámat, de hátha valaki járt már hasonló cipőben, és tud nekem valami okosat mondani.


2013. júl. 30. 10:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Te kezdtél el sopánkodni,akkor miért is a kérdezővel van bajod?
2013. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges a neten barátot szerezni, bár azt már nem hiszem, hogy képes (szóval nem félreértelmezni, hogy nem akar, vagy nem fog, nem KÉPES messziről) támogatni téged, kiállni melletted bizonyos szituációkban. Nekem is vannak fontos emberek a neten, akikkel beszélgetek nap mint nap, és arra is jó, hogy a régi barátok, akik ma már messze vannak, tartsam a kapcsolatot (vagy az már nem barátság, ha nem mellettem ül a kávé idejére???). Annak ellenére, hogy közvetett a kapcsolat, még lehet mély. Próbálkozz tovább, kérdező. : ) Fogsz találni, nekem is így sikerült.
2013. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A barátkozás nem olyan dolog, amihez keresni lehetne embereket. Hanem csak úgy beléjük botlasz. Talán valami teljesen más okból elkezdtek kommunikálni és összebarátkoztok. Ne akard ilyen görcsösen keresni a barátokat. Akivel elkezdetek barátkozni, nem tudhatjátok előre, hogy mennyire jöttök majd ki jól és butaság csak azért barátkozni valakivel, mert előre elhatároztad, hogy na, vele barátkozni fogok. Én is szívesen barátkozom neten és élőben is akárkivel, mert barátkozós típus vagyok, de nyilván nem lesz mindenki a legjobb barátom és olyanok is sokan vannak, akik egyszerűen elfelejtenek visszaírni és többet nem hallasz róluk, ez sajnos benne van a pakliban. Viszont sosem tudhatod, hogy kivel lennétek nagyon jóban. Akikkel régóta tartom a kapcsolatot, a leghihetetlenebb helyekről bukkantak elő. Szerintem ne aggódj emiatt, ismerkedj ahol csak lehet, ha a valaki a segítségedet kéri próbálj neki segíteni, írj azoknak, akiket szimpatikusnak találsz és ne érezd magad csalódottan, ha nem ír vissza, nem mindenki vevő rá annyira, hogy idegenekkel komolyabb barátságokat építsen. :)
2013. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

"Te kezdtél el sopánkodni,akkor miért is a kérdezővel van bajod?"


Én pont azon sopánkodom, hogy tele van ez a fórum - és gondolom az egész ország - ilyen életképtelen emberekkel, akik már csak a neten élik az életüket, és még ott is bunkók...

2013. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
"ilyen életképtelen emberekkel, akik már csak a neten élik az életüket, és még ott is bunkók..." Hát, legalább van önkritikád... :)
2013. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mondd, nehéz lett volna kiírni, hogy Máriapiripótypusztán élsz, és 15L-vagy F vagy?
2013. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2013. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

""ilyen életképtelen emberekkel, akik már csak a neten élik az életüket, és még ott is bunkók..." Hát, legalább van önkritikád... :)"


Te meg rohadt viccesnek érzed magad, holott marhára nem vagy az.

Ellenben, aki neten nyavalyog, hogy egyedül van, na az életképtelen.

2013. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a jó tanácsokat, aranyosak vagytok! :) Kivéve persze az az önbizalomhiányban szenvedő "emberke", aki szerint életképtelen, aki neten nyavalyog. Biztosan nem megy neki sokminden, és itt próbálja kiélni magát, nem baj, hagy játsszon, jól szórakozom azokon, amiket ír. :)

Sajnos kissé mélyponton voltam, úgy éreztem, ki kell írnom a kérdést, hátha sorstársakra találok. Igazából magammal kapcsolatban is voltak problémáim, amik szerencsére már megoldódtak.

13as válaszoló, teljesen igazad van, és erre a napokban jöttem rá. Nem szabad görcsösen barátokat keresnem, majd jönnek, mindenesetre minden ismerkedési lehetőséget megragadok interneten és személyesen is.

2013. aug. 6. 11:58
 20/24 anonim ***** válasza:
"Te meg rohadt viccesnek érzed magad, holott marhára nem vagy az." Tudod az a szomorú, hogy nem viccnek szántam...
2013. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!