Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belefáradtam a barátkeresésbe....

Belefáradtam a barátkeresésbe. Eleinte páran rám írnak, hogy jaj de jó, hű de barátkoznának, aztán meg szépen lassan elfelejtenek írni. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tényleg ez van már egy jó ideje, több oldalt is próbáltam. Már komolyan arra gondoltam, hogy nekem valamiért ez nem jár, és próbáljak inkább másra koncentrálni. Van esetleg valami olyan dolog/elfoglaltság, ami az igaz barátok hiányát esetleg pótolja? Tudom, hogy ez hülye kérdés, de már tényleg nem tudom, mit tehetnék...

Elnézést kérek, hogy itt nyavalygom el a problémámat, de hátha valaki járt már hasonló cipőben, és tud nekem valami okosat mondani.


2013. júl. 30. 10:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, örülök, hogy segíthettünk. :)
2013. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én is pont igy vagyok,mindenki megunja a levelezést,még én is,és sokszor azt érzem nincs már téma,ha valakivel csak levelezek,és nem találkozunk rövid időn belül abból ne lesz barátság.Nincsenek közös élmények személyes kontakt.Eddig 2 emberrel találkoztam személyesen,egyikből sem lett tartós dolog,máshogy értelmeztük a barátság szót ,nekem más volt fontos mint nekik.Én is már azon gondolkodom,keresek egy hobbit,vagy valami tanfolyamot...

Nem tudom feladni,hátha egyszer barátra lelek :)

2013. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Miért nem személyesen keresel inkább?

Járj el valahova (klub, mozi, színház, könyvtár... bárhova, ahol emberek vannak), és az érdeklődési körödnek megfelelően olyan embereket keress, akik hasonlóak.

Az internet is lehet kiindulópont, de semmiképpen sem a cél!

2013. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
"Élőben sajnos nem adottak a lehetőségeim barátkeresésre".
2015. febr. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!