Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés

Hogyan ismerkedjek? Nem tudok társaságban beilleszkedni, nem tudok miről beszélni, nem tudok nyitni (A munkahelyemen se nagyon meg az ismerkedés.). Nem merek leszólítani beszélgetést kezdeni (Főleg lányokkal nem) Mit javasoltok?

21f



2013. aug. 12. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak ... Nehezen illeszkedtem be az új sulimba , és nagyon nehezen barátkozom .. Nos annyit tudok tanácsolni neked hogy próbáld meg leküzdeni a félelmeidet , vagyis merj odamenni és beszélgetni bármiről (az időjárásról, tv műsorokról, sportokról..stb ) , "Minden lehetséges , csak akarni kell." - vagyis , ha akarod akkor menni fog :):) Kitartást ;)!
2013. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gondokkal küszködtem...meg se mertem szólalni. De velem az történt, hogy már olyan sokat voltam egyedül és annyira megviselt a sok egyedüllét, hogy annál még az is jobb volt, ha sok ember előtt kell beszélni.
2013. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!