Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek nagyon barátaim már...

Fannipani kérdése:

Nincsenek nagyon barátaim már kb egy fél éve. Na jó van egy barátom csak ő meg Londonban él és évente úgy kétszer jön Magyarországra.2-4 hétre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még van egy pár ember akivel úgy elcsevegek ha a szüleim és az ő szülei találkoznak. Először tökre depis voltam emiatt, de most már úgy érzem, hogy nem is nagyon kellenek. Szerintetek ez baj? Kéne más emberekkel ismerkednem? Vagy maradjon minden így?

2013. aug. 20. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
kéne lépned igen. barátkozz másokkal is. például írj privátot nekem ha dumálni akarsz. bármikor :)
2013. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ahogy érzed. vannak olyan emberek akik szeretnek egyedül lenni, viszont ha nagyon nyomaszt az egyedüllét akkor próbálj meg barátkozni,nyitni az emberek felé de ha lehet ne az interneten.
2013. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy másokra is szükséged lenne, más tapasztalatokra, más emberekre akik nem úgy gondolkoznak mint te, más az érdeklődési körük de normálisak akkor a válasz igen. Ha van kedved beszélgetni, vagy csak kell valaki akivel dumálhatsz pár szót ha nagyon a padlón írj nyugodtan én szívesen beszélgetek.
2013. aug. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyémántlány ***** válasza:

Keress új hobbit!

Járj táncórára, csoportos nyelvoktatásra, tanulj zenét, ilyesmik. Ha találsz olyan embereket, akikkel közös az érdeklődési körötök, garantáltan összebarátkoztok.

Itt van még egy ötlet. Írj blogon regényt, vagy bármit, és az olvasóiddal is barátkozhatsz! Ha van facebookod, és van olyan oldal, amin szeretsz lógni, például kutyaimádó vagy, és egy kutyás oldalt látogatsz néha, ott is szerezhetsz barátokat! Ezernyi lehetőséged van, ragadd meg őket! :)

2013. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 21. 16:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2013. aug. 22. 12:49
 7/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz facebook-on :)))
2013. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!