Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még valaki, akinek...

Van itt még valaki, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek, hogy nincs életetek? Én pocsékul.

2013. aug. 8. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem 1 van, de mindenki le sem szar engem, hiába megyek oda hozzájuk, leszarnak engem, ha mondok valamit, beleszólnak. Egy idő után kénytelen vagyok beletörődni :(
2013. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem vannak, de imádok egyedül lenni és napokig sehova se menni, tehát ha úgy vesszük, akkor nekem sincsenek, csak időközönként.
2013. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem a szociális fóbiám miatt nincsenek, úgyhogy most azon vagyok, hogy leküzdjem, utána menni fog a barátkozás, meg addig is próbálkozom amennyire merek :S Mert vágyom barátokra nagyon is! :)
2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1 Hát ez nem jó.


2 Cseréljünk:D Én mennék mindig:D


3 Hajrá, sok sikert!

2013. aug. 8. 15:27
 5/27 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2013. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Vannak,nagyon is sokan.Nekem is jólenne valaki akivel lehetne találkozgatni.Hszoboszlón.
2013. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
6 Az egy kicsit messze van.
2013. aug. 9. 20:24
 8/27 anonim válasza:
Én elég rosszul bírom.:s az osztály amibe bekerültem nagyon nem szimpatikus és úgytűnik nekik sem én... a nyarat halál unalomban töltöm egyedül, mintha senki sem tudna róla hogy élek és lélegzem....:/
2013. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szomorú.Alapísunk magányosak klubját neten hogy az egy városban lévők egymásra találjanak.Tényleg nagy az igény az ilyesmire.
2013. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem is alapítsunk. Na, alapítunk?
2013. aug. 9. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!