Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kell szakítani valakivel?...

Hogy kell szakítani valakivel? Tudnátok párbeszédeket/tippeket írni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

nem úgy szeretlek mint régen.

:D vagy

kapcsolatunk barátsággá szelindült

2013. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
2013. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Hogy normális választ is kapj, szerintem mindig az őszinte beszéd a legjobb...vagyis azt ajánlom foglald össze neki, hogy miért szeretnéd ha annyi lenne a kapcsolatnak, persze csak ha nem túl sértő. Ha valami sértő dolog áll a dolog mögött, akkor kegyes hazugság megfelelő szerintem. Mindenképpen vigyázz, hogy ne tiporj a lelkébe a másiknak, mert sok időre elintézheted lelkileg az illetőt. Illetve apró dolgokkal készítsd fel, hogy ne érje hideg zuhanyként. Tehát mielőtt találkoztok legyél komoly, ne viccelődj vele, és szólj neki, hogy valamit megszeretnél vele beszélni.Valami fontosat.
2013. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha fiu vagy:

F: eddig szerettelek de már egy büd*s lot*ó vagy!

L:akkor bas*ódj meg te kis fa*z!!!

F: Csá megyek ku***zni!

L:csá!

Ha lány vagy:

L:megcsaltalak!

F:TE KIS RI***C!

L:*kapsz egy pofont*

És többet rád se néz!

remélem segítettem :)

2013. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a 3.válaszolóra halgass ezek itt barmok!


öszinte beszéd

2013. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
már gondolom túl vagy rajta de ha mégse mindenképp legyél őszinte. én személy szerint a teljes őszinteséget javaslom még akkor is ha sértő mert így a másik is megtudja hogy mi az amin változtatnia kell és lehet hogy egy ideig ez a szembesülés földhöz vágja viszont (ha minden jól megy) hosszútávon pont ez fog neki jót tenni
2013. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!