Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten szakítani mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten szakítani mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Érdekelnének érvek, ellenérvek, véleméyek, tapasztalatok. Mire tartanátok utána az illetőt, aki megteszi?

L



2013. aug. 21. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon:D
2013. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kerdes?
2013. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egy utolso gyavanak

legyen mar egy annyi tisztelet benne hogy szemelyesen mondja ki

2013. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát, eléggé az
2013. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első barátom így szakított velem. Nagyon megbánta.:/ A barátaink elhordták mindennek, hogy hogy tehetett ilyet velem. Fél évvel később egy buliban sírva fakadtam(mindketten ittunk) miatta és akkor több, mint egy órán át taglalta, hogy mennyire megbánta, hogy így szakított mert nem ezt érdemeltem..és, hogy még mindig nagyon fáj neki, hogy akkor egyáltalán ilyen eszébe jutott. Szóval én nem ajánlom!
2013. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 schocko ***** válasza:
Ha ismerkedni, hódítani lehet a neten, akkor szakítani is...a szándék a lényeg, nem a módszer...majd teret nyer...szülinapost köszönteni, BÚÉK-ozni mennyivel szebb neten vagy SMS-ben?...
2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os szerintem ez hülyeség.:/ majd ha egyszer megtudod milyen az ha neten szakít veled a szerelmed, akkor másként fogod ezt látni remélhetőleg.(bár nem kívánom!:) )

meg azért szerintem nem neten köszöntjük fel a legjobb barátainkat, rokonainkat, szeretteinket...ergo nem kéne egy kalap alá venni a dolgokat.:)

2013. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez eddig a legparasztabb dolog amit 2013-ban hallottam. de szerintem az év parasztsága díjat is vinni fogja.
2013. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Van, amikor nem tudod elkerülni, de akkor is minimum skype videóbeszélgetés (mondjuk a világ másik felén lakik a másik).
2013. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!