Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barnának hívnak és úgy érzem...

Barnának hívnak és úgy érzem hogy férfi testbe zárt nőnek érzem magam! Szerintetek van velem valami baj?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 18:28
1 2
 11/18 anonim válasza:
0%

Ez semmiképp nem normális dolog!!!

Ha vonzódsz a saját nemedhez is,akkor nagy a baj!

Ha homoszaxualitásról beszélünk az esetedben, azt démonok okozzák.( Ha nem hiszel benne akkor is!!)

Térj meg Jézushoz és minden helyre fog állni az életedben!!!!! Ezt 100%

2013. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
En beszelnek rola a szuleimnek es megkeresnek egy pszichologust is. Nehez lehet neked az biztos!Ha megosztod a terhet masokkal konnyebb lesz. Maganvelemenyem, lehet hogy hormonalis problemad is van, ami lehet hogy kezelheto, de nem vagyok orvos. Ha vallasos vagy szerintem segit ha beszelsz pappal vagy lelkesszel. Ne felj elmondani szakembernek a problemedat, ok azert vannak hogy segitsenek!Amit meg gondolok,ne gondolkozz atoperalason. Nagyon durva beavatkozas a termeszet rendjebe es azt hiszem csak tovabb tetezne a nemiseggel kapcsolatos kuszasagot benned.
2013. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nos, a tény az, hogyha férfi tested van, akkor férfi vagy, ezt Isten adta neked. Férfi neved is van. Az, hogy nem érzed magad annak, az egy súlyos lelki-szellemi probléma, ami a bűn következménye. Valamiért nem voltál képes azonosulni a nemeddel, elfogadni a tényt, hogy fiú vagy, és ezért - általam nem ismert mértékben - valamilyen súllyal a környezeted a felelős, valamilyen mértékben a te hibád is.


Én is átmentem ezen, volt, amikor gyűlöltem a tényt, hogy fiúnak születtem és azt kívántam, bárcsak lány lehettem volna. Ennek nagyon mélyreható gyökerei voltak őseim bűnei miatt, és ehhez társultak a saját bűneim. Ahogy a Mindenható írja az Igében: megbünteti az atyák vétkéért a fiakat harmad - és negyedíziglen, de irgalmas azokhoz, akik Őt követik.


Az én életemre az volt a megoldás, hogy miután felismertem bűneim súlyát, azt, hogy tehetetlen vagyok a Sátánnal szemben, aki bűneim miatt rabságban tartott, Jézus Krisztushoz fordultam segítségért, hogy szabadítson meg. Hála neki, ma már szabad vagyok, és bár hosszú ideig a saját nememhez vonzódtam, Jézus Krisztus megszabadított: teljes értékű férfinek tartom és érzem magam, van feleségem és gyerekeim is. Hiszem, hogy Atyám a mennyben szeret engem, Jézus Krisztusba vetett hitem alapján én is szeretett fia vagyok, fiaként férfi.


Valójában sokkal többet kaptam annál, mint hogy "pusztán" helyreállított (pedig ez is óriási dolog, mennyei csoda!)és valóban férfiként élek férfitestben: azáltal, hogy bemerítkeztem/megkereszteltettem az Ő kereszthalálába, halálával eggyé lettem, meghaltam, ezzel együtt meghaltam a bűnnek, és annak, aki a bűn szerzője: a Sátánnak. De, aminthogy Ő is feltámadt a halálból, így én is élek, most már Istennek. Amit Jézus Krisztus adott a testi szabaduláson túl: örök életet!


Az a tanácsom, hogy olvasd sokat a Szentírást, az evangéliumokat, higyj Jézus Krisztusban és örök életed lesz! Ő megszabadít! Keress fel egy keresztény gyülekezetet és kérj segítséget keresztényektől, lelkésztől, lelkigondozótól!


Kívánom neked, hogy életedben te is, hasonló sorstársaink is megtapasztalják Jézus Krisztus csodálatos szabadító hatalmát!

2013. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Meleg vagy mint a nap tesó...Csak még nem vallottad be magadnak .
2013. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Te meg eléggé unintelligens. A b..i rövid u.

Szerintem van neki elég baja emiatt! Ártott neked valamit?


Az ilyen emberektől mentse meg a Földet az Isten.

2013. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
"Az légy aki vagy,érezd jól magad!"
2013. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Barna!Nem írtad hogy hány éves vagy! Lényeges lenne! Meg arra se tértél ki, hogy mikor jöttél rá, hogy te férfi testbe zárt nő vagy! Mert ez nem egyik pillanatról a másikra alakul ki! Meg aztán a családi háttered milyen? Teljes család, vagy csak az anyu, esetleg lánytesóval? Magadban kell a problémádat feldolgoznod, mehetsz pszicholgushoz, pszichiáterhez ezek elkérnek tőled egy fél vagyont, de teljes segitséget nem kapsz! Egyház? Isten? Arra jó, hogy elnyomod a valós problámát, és egy másik álomvilágban fogsz élni, várva a csoda bekövetkezését, ami természetesen sose jön! Próbáld inkább kontroll alatt tartani magad, és ne akarj a külvilágban nőként megjelenni és viselkedni! A társadalom által elvárt felsőruháid alatt nyugodtan és bűntudat nélkül viselj női alsóneműt, otthon a négy fal között akár teljes női ruhatárat, és ne élj bűntudatban.

De mindenekelőtt beszélj anyukáddal! (Sajnos az esetek 99,9% ában a fia- anya kapcsolatra vezethetők vissza a te eseteiddel azonos, és nem ritka állapotok)

2013. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Egyház? Isten? Arra jó, hogy elnyomod a valós problámát, és egy másik álomvilágban fogsz élni, várva a csoda bekövetkezését, ami természetesen sose jön!"


Mondja ezt a sátán. Mint mondtam, Jézus Krisztus, mint valós, létező személy, valóságos és teljes szabadulást adott életemre nézve. Nem álomvilágot. Mi az, hogy sosem jön el a csoda?!? Ami az én életemben történt, az Jézus szabadításának egy hatalmas csodája!!! A problémát nem elnyomni kell, ahogy előző válaszoló tévesen állította, hanem Jézus Krisztusnak kell megvallani, aki hű és igaz, megbocsátja minden vétkünket. Azért jött, hogy megmentse azt aki elveszett.


Ne higyj a hazugságoknak, tanúsítom, hogy Isten Igéje színigaz, Jézus Krisztus él a mennyben és uralkodik, és hatalma van a Sátán felett, akit legyőzött. Engem teljesen megszabadított!!!

2013. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!