Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érnek állandóan kudarcok...

Miért érnek állandóan kudarcok az emberi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Elég nyitott ember vagyok és kifelé forduló, mégis egyedül vagyok, mint az ujjam, nem tartozok sehová és nincsenek barátaim. Már véget ért a suli is, így senkivel nem köt össze semmi, a munkám meg nem olyan minden nap bejárós. Régen sok haverom volt, de ez valahogy megszűnt, eltávolodtunk. Próbáltam barátságokat kialakítani emberekkel, de egy idő után ezeknek vége lett. De ami a legfájdalmasabb, hogy látom, hogy sokan inkább leráznak kegyes hazugságokkal, mert nem akarnak megbántani, közben én átlátom az egész helyzetet. Pedig beszédes vagyok és szeretek kimozdulni. Mi kell még? Nem tudom, mi a baj velem. De biztos van valami, mert ha nem lenne, akkor most minden normálisan menne és nem lennék tök egyedül.

2013. aug. 23. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezr így ismeretlenül nem tudjuk megmondani.
2013. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írj privit hátha összebarátkozunk
2013. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezzel egyáltalán nem vagy egyedül. Szintén nyitott ember vagyok, és mégis egyedül, sokszor érzem, hogy az emberek csak úgy megunnak. Nem is a saját korosztályommal jövök ki, hanem a picit idősebekkel. Alig vannak barátaim, kevés létszámú. Azt tanácsolom járkálj a városba, nézelődj, én is próbáltam, eddig sikertelen... de ne add fel! Küzdj!:) Én is azt teszem:)

2013. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 Köszi a válaszod. Arra gondoltam, talán azért van ez, mert nem találtam megfelelő embereket, akikkel "összeillünk", megértjük egymást. Bár én inkább a saját korosztályommal érzem jól magam, de ez valahol mindegy.
2013. aug. 24. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:

(#3-as vagyok) Igen, valószínűleg ez lehet a gond.

Jó érzés olyan emberrel összefutni akivel passzolsz. Persze, a kor mindegy, ahhoz hogy két ember jó viszonyba legyen egymással, ez a tényező igencsak elenyésző tud lenni:)

2013. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak valaki adja át nekem a szerencséjét, hogy találjak ilyen embereket:)
2013. aug. 24. 23:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha találtál, akkor nekem is adj belőle ;):)
2013. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy hobbit és keress a környezetedben egy klubot, ami azzal a hobbival foglalkozik. Például makettezés, modellezés, de van könyvtáros klub, irodalmi klub, stb. Írd be az érdekklődési körödet a google-ba, majd utána a klub szót és a kerületedet, vagy a városodat. Biztos egy csomó találatot kapsz. Javasolnék iskolai szakköröket is...
2013. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!