Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki emberi...

Van itt olyan, aki emberi kapcsolatokból szinte teljesen kudarcot vallott?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam eddig barátokat szerezni, egyszerűen minden kudarcba fulladt és nem tudom, mit rontok el állandóan? Lehet, hogy nyálasan hangzik, de nincs szerencsém, mert csak olyanokkal találkozok, akikkel nem passzolunk. Más is van így?

2013. jún. 10. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell menni szépen a könyvtárba és olvasgatni, mert az érzelmi intelligencia fejleszthető.
2013. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pontosan mitől/hogyan fulladtak kudarcba? ha gondolod írhatsz privátban is
2013. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna...

Egy idő után mindenki megun, vagy nem is jöttünk ki egyáltalán, olyan kényszeredett volt a beszélgetés.

2013. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért írok, mert volt olyan időszakom nekem is, amikor így éreztem.

Néhány barát eltávolodott, az akkori barátommal szakítottam, s nekem ez elég volt kudarcnak, pedig teljesen egyedül nem maradtam. Na mindegy, a lényeg az az, hogy nagyon jól megfogalmaztad te is, a passzoláson áll vagy bukik a dolog.


Sokszor nem arról van szó, hogy veled van a gond. Ugyanaz a személy, aki most vagy, lehet nem jön be az egyiknek, de tetszene egy másiknak. S néha van úgy, hogy hosszabb ideig nem jövünk össze olyannal, akinek épp tetszenénk, ezért elkezdünk töprengeni, hogy velünk van-e valami gond.


Ez nagyon relatív kérdés, mivel mindkét végletre van példa. Van olyan személy, akinek botrányos a viselkedése, mégis talál társaságot magának, illetve van olyan is, akinek kiváló jelleme van, mégsincs baráti köre. Tehát a barátok jelenléte nem mindig jelent jót rád nézve és a barátok hiánya sem jelent mindig rosszat rád nézve. Inkább azon kell elgondolkozni, hogy milyen személyekről is van szó.


Oké, van egy személy aki tetszik neked, miért van az, hogy mégsem tud létrejönni semmilyen kapcsolat köztetek ? Ha kialakult egy kapcsolat, miért nem tudjátok fenntartani ? Ha vége lett egy kapcsolatnak, miért lett vége ?

Sokan kérdezik, hogy mi lehet a gond, de hát neked kell elgondolkoznod rajta.


Nekem jelenleg van egy párkapcsolatom, amit a szüleim elleneznek. Tudom azt, hogy ők látnak valamit a partneremben, ami nekik nem tetszik, és tudom azt, hogy én viszont megtaláltam benne valamit, ami hozzá köt. Különbözőek vagyunk, ez teljesen érthető.


A mai napig is ismerek olyan személyeket, akikkel nem alakult ki szoros kapcsolatom, mert alig akad olyasmi, amin egy hullámhosszon lennénk. Van olyan is viszont, amikor épp két ellentét vonzza egymást, na de ott lennie kell akkor valami szikrának, ami fellobbantsa a lángot.

2013. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 Folyamatosan kutatom, hogy mi lehet velem a baj, de nem jövök rá. Pedig nem vagyok unalmas, mert sokat beszélek és odafigyelek a másikra, nemcsak a saját sz@rságaimat hajtogatom. Hajlandó vagyok kimozdulni is, nemcsak otthon ülök. Akkor lehet, csak nincs szerencsém. De az nagyon nincs.
2013. jún. 11. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AVuhMS7lE7k :D


Kudarc kell a sikerhez. Ez sok mindenben és sokszor igaz.

2013. jún. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van így ezzel más is,ha ez megnyugtat.Épp a napokban írtam ki ezzel kapcsolatban egy kérdést,amit tulajdonképpen nem vélek az Én kudarcomnak. Smartlboro nagyon okosakat írt,sajnos ez van.Én azt gondolom egyébként,hogy az emberek többsége nem ismeri a barátság fogalmát. Itt a kérdésem,ha érdekel: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__4..

Na ezt csináld utánam,párkapcsolatban is és baráti kapcsolatokban is teljes kudarc! Nehogy utánam csináld!;) Szóval van még rosszabb is.

2013. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!