Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nagyon elvagyok keseredve...

Ha nagyon elvagyok keseredve el kezdem vagdosni a kezem. FÉLEK. Hogyan tudnék leszokni róla?

Figyelt kérdés

Magányosnak érzem magam,itthon folyton csak vita van.Tavaly az iskolában is csak bántottak,terrorizáltak,folyamatosan megaláztak. Félek,hogy holnaptól minden folytatódik.

Egy éve a reménytelen szerelemmel küzdök ... szörnyű :(

Magányosnak érzem magam ..

Úgy érzem jobb lenne mindenkinek,ha nem is léteznék.

Esténként annyira mélyponton vagyok,hogy öngyilkos akarok lenni,de nincs hozzá elég bátorságom ... de a kezem már tele van sebbel.

MIT TEGYEK?


Olyanok válaszát várom,akik komolyan is veszik!



2013. szept. 1. 18:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16/L
2013. szept. 1. 18:03
 2/18 anonim ***** válasza:
Jársz valahová sportolni? A sport sok önbizalmat ad. Meg kell erősödnöd. Ha magabiztosabb leszel könnyebben jön a szerelem.
2013. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rokonokhoz költözni egy "kis időre"?
2013. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Idén nyáron sport táborban töltöttem 1 hetet.Nagyon szeretek sportolni.Jártam edzésekre is.

De már az egészhez semmi kedvem sincs. A heti 5 tesi is kínszenvedés lesz.Nagyon kedvtelen vagyok. Mindent amit terveztem,hogy ki fogok idén próbálni mindentől el ment a kedvem.


Rokonokhoz való költözés... hát.. nem a legjobb ötlet... máshol sem érezném jól magam meg az iskolában ugyanúgy gondok lennének. Amúgy keresztapumáknál nyaraltam az idén. De ott is mindenki feszült ...Nem éreztem jól magam.Vágytam haza holott tudtam,hogy itthon sem jobb a helyzet. Illetve még anya másik tesójánál is voltam. de ott sem volt túlzottan jó... nagyon nyűgös voltam... vágtam haza.


Nem tudom mit tehetnék.

2013. szept. 1. 18:20
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
hisztis vagy nőjjé' má' fel.
2013. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,köszi az eddigi "iszonyatos" jó kedvem még jobb lett -.-"

Ha tisztában lennél azzal,hogy miket érzek,megértenél.

2013. szept. 1. 18:45
 7/18 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én az állatokkal barátkozok - ők nem bántanak meg, és társaság is.

Keresd fel az élet vidám oldalát! Van egy vidám tumblr.-m ha akarod átküldöm; nem sokan követnek, de ott van minden színes, boldogságos (:D) érzésem.

A nővérem is olyan mint te. Pontosan olyan. Fél a sulitól. És kötögeti a karját, hogy ne látszódjanak a könyékig érő vágások.

Tudod, engem mi dob fel? A lovaglás és a sok vidám zene.

De néha még én is összeesek. Akkor órákig sírok, de reggel már boldogan ébredek. Mivel muszáj kiadnom magamból a dühömet, ami felgyülemlik, és másnap olyan vagyok, mint a kuka, amit épp most ürítettek ki.

Mindig tudd, hogy nem vagy egyedül, mert további 80.000 lány van így ezzel. De minden rosszban van valami jó. "Legyél vidám és nevess sokat!" - ez a mondásom.

Mindig legyél boldog, és gyűjts sok hülye barátot, mert az nagyon fontos! A vidámság határtalan. Annyi vicces vidi van youtoube-on, amiken lehet röhögni...

U.i.: Ha akarod átküldöm a tumblr-t! :)

Egy boldog, állatbolond lány

2013. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vágj bele valami nagyobba. Lehetőleg fejszével. ;) Csak ne túl nagyba. De valami értelmesbe. Na nem a buksidra gondoltam. ;) Szóval tessék szépen keresni valami hasznos hobbit, vagy fejleszteni a képességeidet, kiélni érzelmeidet pl a művészetekben. :)
2013. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves leányzó, a 15-16 éveskori szindrómával küzdesz. Kitartást kívánok! Akkor is ,ha esetleg nem Alexindróna a becses neved. ;)
2013. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!