Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belehalok a magányba, mit...

Belehalok a magányba, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok.Minden napom egyedül töltöm(kivéve amikor iskolában vagyok),nincs barátom.Azért rossz ez most nekem ennyire mert régen nagyon sok mindenkivel jóban voltam meg nagy ismeretségi köröm volt de ez mára már nullára csökkent.A kutyát se érdeklem..Mindennel próbálkoztam már hogy új barátokat szerezzek..Még a nőket se érdeklem manapság,pedig én szerintem nem vagyok egy rusnya gyerek.Miért van ez velem?Olyan jó lenne néha ilyen nagy sok fős baráti társasággal elmenni valahová,de sajnos ez lehetetlen.Tényleg egyetlen barátom sincs,és minden napom ugyanolyan monoton.Reggel 5-kor felkelek,elmegyek suliba.Ott vagyok 2-ig, hazaérek és gépezek.Sajnos szórakozási lehetőség errefele nem nagyon van,kis faluba lakom.Sok mindenhez értek,és sportolok is.A testem is sportos,nem kigyúrt de azért meglátszik rajta hogy karba van tartva még se érdeklek egy lányt se.Nem iszok alkoholt, csak dohányzok.Bulizni nem szoktam menni egyéb okok miatt..Mindenkinek meg van már itt a saját baráti társasága,csak én lógok ki.Segítsetek. :(
2013. szept. 2. 23:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mik erdekelnek? olyan tarosagot/embert kerestel akinek hasonlo az erdeklodesi kore?
2013. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
együtt érzek
2013. szept. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csatlakozok az elõttem szòlòhoz. èn is ilyen helyzetben vagyok miòta kijöttūnk románba
2013. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na de most mond.... -Mit mondjanak akkor az űrhajósok?!
2013. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben ugyanez van velem,mint veled,Kérdező,csak én városi vagyok.

Én sem vagyok rusnya,de még az átlagos,és nem ku.r.v.a lányoknak sem kellek. Iskolában nekem sincsenek barátaim. Egyszerűen utálom az egész életemet,úgy ahogy van. Legszívesebben meghalnék.

2013. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos abszolut återzem a helyzetedet. En most kezdtem az egyetemet -raadsul kulfoldon- s nem tudok kapcsolatokat letesiteni - mindenki elte oly tokeletesnek tunik, csak en ørløm magamat. Kerdes, meddig birom....
2013. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szomorúan olvasom mennyi magányos férfi van. mennyi öngyilkos férfi, a magány miatt ami felrmészti őket! ezen kéne elgondolkoznotok. lányok ti alig jöttök ilyen pannasszal itt! úgy látnima boldogság a nő neműeknek kedvez, és az álom, gazdak, egosta csávoknak! sajnos a szerény, és megviselt, magányos, átlagosoknak, semmi esélyük... de semmi.. 28 vagyok de 4 éve magányos vagyok sokszor gondolkodok öngyilkosságon. sajnálom ez van.
2013. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Elég unalmas. Ráadásul nekem még a munkám is olyan, hogy egyedül végzem. Próbáltam már embereket nyüstölni, hogy menjünk együtt, de neeeeeeeeeem. Leprás vagyok, B+? Mert már lassan úgy érzem, hogy leprás vagyok. Akárkit keresek, mindenki rosszul lesz és öklendezni kezd a telefonba. Meg ilyen beszólást is hallottam, hogy kérdeztem, hogy van e kedve kimenni sétálni és belekezdett, hogy igen, de aztán rám nézett, hogy őőőőőőőőőő elfoglalt vagyok. Most is őt fogok keresni. Végül is már nincs veszteni valóm, nem maradt mellettem senki. Nem tudom, mi lehet a baj velem. De már lassan úgy érzem, beleőrülök, nem bírom tovább egyedül. Elmegyek valami tanfolyamra, letojom, mennyibe kerül, az se érdekel, ha 8 billió forint egy hónap, felveszem a diákhitelt, de már nagyon elegem van. Nem bírom. Tényleg megőrülök. Lőjön már fejbe valaki. Köszi.
2013. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok. Hányéves vagy ? :S
2013. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Változott-e valamit a helyzeted? Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de buszozz, menj ki az utcára, bevásárló központokba, menj hétköznapi emberek közé! Ott próbálj beszédbe egyeledni másokkal, hátha valakivel baráti viszonyba keverednél. Járj el könyvtárba, uszodába, vagy mit tudom én olyan helyekre ahol számodra érdekes dolgokkal találkozhatsz. Az ottani társasággal majd lesz közös témátok. Legyen merszed megszólítani másokat! Sok sikert, és majd számolj be! :) ;)
2013. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!