Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb fiúbarátom. Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiúbarátom. Tetszik nekem de nem merek lépni. Mi lesz, ha összejövünk és szakítunk? Most együtt nyaralunk és. Mindjárt belehalok az érzésbe.

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
haljál is.
2013. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg nemtökmindegy?
2013. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már rögtön a szakításon gondolkodsz? :D
2013. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Figyelj ide.

Ha nem kockáztatsz, nem is fogsz nyerni. Benne van a pakliban, hogy oda lesz a barátság? Igen benne. De ha így maradtok jó sokáig szenvedni fogsz. Szóval lépjél. Egyébként csak ketten nyaraltok együtt? Mert ha igen eléggé egyértelmű a dolog, hogy a srác is szeretne valamit. Hány évesek vagytok ?

2013. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van
2013. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem. Nem egyedül. az én családom, az övé, és még 2 másik család.

De nem tehetem. Apám legjobb barátjának a fia. Ha történuik valami lehete hogy az ő barátságuknak sem tenne jót.

Kicsi korom óta ismerem. Nem tehetem, hogy csak úgy egyszerűen belemegyek egy ilyen kapcsolatba

2013. aug. 19. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, jobb helyen ezt eleve elkapálják az ősök. Hozzámísz fiam, nem duma vissza.
2013. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Apáitok felnőtt férfi emberek. Kétlem, hogy az ő barátságukba kerülne az, ha ti egyszer szakítanátok...nem gyerekek már.

De akár meg is kérdezheted édesapádat a dologról.

2013. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg kéne próbálnod, főleg ha a srácnak is bejössz (mert ugye erről még nem jött infó). Én anno az osztály társammal jöttem össze, én is féltem, hogy hopp idő előtt vége lesz és akkor utálkozunk majd, szerencsére nem így lett és már lassan 3 éve együtt vagyunk. A puding próbája az evés, és ha valóban bejön neked és nem tudsz nélküle élni akkor hajrá! Az ősök meg csak örülni fognak, hogy a gyerekek szépen összejöttek.:) 21/l
2013. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

Az a baj, hogy nem tudom, hogy ő mit gondol rólam. DSe nekem ő nagyon bejön

2013. aug. 19. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!