Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki aki így érez segítsen?

Valaki aki így érez segítsen?

Figyelt kérdés
Harmadszorra, vert át egy lány. Nagyon kivagyok,dolgozni is nehéz így, folyton arra gondolok, mivel rontom el. Egyedűl érzem magam, sajnos nincsenek barátaim, rokonaimra se számíthatok. Úgyérzem , semmi értelme az életemnek.. Van itt esetleg olyan, aki hasonlóan érez,szenved? Jó lenne valakivel kibeszélni, a fájdalmakat. Sokszor gondolok az öngyílkosságra,de még odáig nem fajultam el, de nemhiszem hogy érzelmileg, magamtól helyre jövök. Remélem lesz olyan aki segít, talán énis segíthetek rajta.18/f

2013. szept. 4. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel vert át a lány?
2013. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal hogy kellek neki, kitart mellettem, stb, mert kb 1 hónapig ez ment, meg hogy nem un meg stb, taliztunk 2 napja, és tok jol ereztuk magunkat, de aztan masnap meg eldobott, nemertem miert, allandoan kedves , aranyos voltam vele, es en meg elhittem hogy velem akar lenni meg hogy szeret stb..
2013. szept. 4. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
De kis nyámnyila vagy! :)
2013. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

figyu én is így voltam...

erre van gyógymód! leszarod azt a büd*s r*bancot és továbblépsz! lesz majd más akinek fontos lehetsz.. nekem nem 3 volt. mégis élek. na akkor? ne keresd a szerelmet és megtalálod! ennyi a lényege. remélem segítettem.

2013. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetek veled. A barátnő-dolgon szerintem senki sem tud segíteni- az majd megoldódik magától, ha egyszer találkozol egy lánnyal, aki önmagadért, tiszta szívből szeret. Mert van azért ilyen is. Bár még én sem láttam hasonlót :)

Az már nagyobb dong, hogy nem foglalkozik veled a családod és barátaid sem nagyon vannak. Persze mindenre van gyógymód, nincsen olyan dolog, amin nem lehet segíteni.

Persze gyakran nagyon nehéz az élet,s ha a problémák összejönnek, akkor úgy érezzük: vége, nincs tovább. Pedig mindig van tovább, csak el kell hinni!


Írj nyugodtan, még talán barátok leszünk. :)


21f

2013. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!