Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom tovább ideje feladnom?

Nem bírom tovább ideje feladnom?

Figyelt kérdés

Senkim sincs... Nincsenek barátaim. Se batátnöm. Úgy érzem senkinek se kellek.

Gyulölöm az életem..

suliban szinte mindig egyedul vagyok és ez az osztályfönökömnek is feltunt, félre hívott és megkérdezte mi van velem.

Az osztálytársaim többsége beképzelt, akiket szintén utálok.

Úgy érzem mindenki lenéz de nem tudom mi a baj velem.

Néha ugy érzem kicsit jobb kedvem van, de pár perc mulva megint úgy érzem senkinek se kellek. Miért vagyok még életben??????

Öngy!lkosságra is gyakran gondolok de még ahhoz sincs merszem hogy megtegyem.

mit tegyek???????

Hiába kelek fel úgy hogy ez egy jó nap lesz, végul mindig ugyanúgy végzödik a napom: A sötétben fekszem egyedul és hajnalig zenét hallgatok.

Úgy érzem ez az egyetlen dolog ami még a lelket tartja bennem. De nem tudom hogy még meddig...

16/F


2013. szept. 6. 16:55
 1/6 anonim válasza:
nebassz rá se.. én is így vagyok vele, húzom az igát napi 9+ órába és semmi, és csaj sincs aki megért, vagyis van, de az minimum 200km-re lakik, én csak azért élek még mert ezzel nem akarok rosszat a családomnak hogy eltávozok.. mert az nekik rossz lenne.. szóval kitartás ennyit tudok mondani, én is csak a reményért élek semmi másért..
2013. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben együtt tudok veled érezni,ugyanez van velem is,és még a kor is stimmel. Én is csak annyit tudok mondani,hogy kitartás,meg hogy iszonyatosan sok magunkfajta van,nem vagy egyedül. Egyszer úgy is meghalsz,fogd fel úgy,hogy egy "játék" az élet,és próbálj meg ehhez mérten élni. Én is ezt teszem. Bennem amúgy a családom tartja még valamennyire a lelket,különben már rég halott lennék...
2013. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan így vagyok (17F). Írhatsz ha akarsz...
2013. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fene sem tudja, 16 évesen én is így gondoltam, de az a baj, hogy most is, pedig 27 vagyok. Akkor kellet volna megtennem, de még most sincs bátorságom, plusz most már másokért is felelős vagyok.

Utálom a munkatársaim, mert mindenki azt hiszi, hogy ő tudja a frankót, én meg szó nélkül dolgozom, mégis engem utálnak. Aludni nem tudok, mert rémálmaim vannak a munkahelyemmel, ha ébren forgolódom, másnap nem tudok dolgozni. Szar az egész. Van, hogy átbőgök egy egész napot. Néha meg tudom beszélni valakivel a dolgot, akkor pár napig jobban vagyok.


Tudod, mindig az van bennem, hogy nincs jogom megölni magam, mert az élet egy ajándék, és nem csak magamra kellene gondolnom, hanem másokra is. Amikor nagyon el vagyok keseredve, azt mondom magamnak: az én életem már egy nagy rakás szar, nem törődöm a saját életemmel, mert minek, de akkor legalább amíg itt vagyok, akkor segíthetek másoknak, másokért vagyok itt, mert másoknak még segíthetek, akár csak azzal, ha meghallgatom őket, a bajaikat. Szóval talán keress egy lehetőséget, hogy másokon segíthess. Én így állok hozzá. Ha csak magamra gondolok, akkor legszívesebben megölném magam, de másokra gondolok, és próbálok segíteni másoknak. Engem ez tart életben most.

2013. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így vagyok én is... nincsenek barátjaid azt szard le! nekem sincsenek igazi barátjaim, csak olyanok akikkel úgy elbeszélgetek a suliba, de nem több. am sztem engem is lenéznek, de leszarom attól még tudok velük beszélni, és én is lenézem őket ahogy hallgatom hogy minden hétvégén bebasznak... sztem egyszerűbb ha nincsenek barátaid, tanulj! hülyén hangzik de megéri. ha jól tanulsz, alapból jönni fognak hozzád segítséget kérni pl. a matekban, és későbbiekben jól fogsz keresni a pénz meg nagy vonz erő. gondolj erre és tűrj
2013. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van kedved beszelgetni :)

16/L

2013. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!