Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék túl a volt...

Hogyan lehetnék túl a volt barátnőmön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szörnyű...együtt voltunk másfél évig, már több mint 1 éve szakítottunk de képtelen vagyok tovább lépni! Nem telik el nap hogy ne jutna eszembe... Még bőgni is szoktam utána, az életemet adnám érte de ő már mással van és mást szeret! Mikor azt mondják keressek mást... az olyan mintha azt mondanák hogy felejtsd el az édesanyádat és keress 1 másik anyát! Egyszerűen megőrülök, imádom őt, úgy érzem örökre imádni fogom és akármilyen lánnyal vagyok, őt mindenkinél jobban szeretem! Leszek még szabad valaha, vagy meghalni is az ő gondolatával fogok, úgy hogy szeretem őt?
2013. szept. 9. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell meni bulizni és ismerkedni máshogy nem fog menni de idővel úgy is halványul, gondolj bele a kedvenc filmed, könyved is elmosodik idővel, szívesen nézed újra de már sose lesz az a kezdeti imádat.
2013. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Egyszerű": ne foglalkozz vele. Azaz, ne nézegesd a régi képeket, ne gondolkozz rajta, hogy mi volt, "mi lenne ha", ne olvasgass régi üzeneteket... Ezzel csak magadnak ártasz. A többit majd az idő elvégzi. Az is segít, ha kimozdulsz, és éled az életed, ismerkedsz más emberekkel (nem feltétlenül pártalálási szándékkal), ki tudja, lehet hamarosan eléd vet a sors egy lányt, aki mellett már nem a régi miatt fogsz keseregni.
2013. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kiindulhatnál valahonnan az önbecsülésedből.


Miért epekedsz egy olyan lány után, aki láthatóan annyira nem gondolta komolyan a kapcsolatotokat, hogy tök jól elvan már mással? Részéről ez nem örökké tartó szerelem volt, csak egy járás, ébresztő!

2013. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úgy,hogy folyamatos cselekvésben maradsz.

főleg ha ilyen szinten belemélyedtél,hogy már 1 éve kínzod magad.

nekem olyan 3-4 évembe telt-pedig utána 6 7 hónapot leszámítva folyamatosan volt csajom-hogy túltegyem ezen a dolgon magam,olyan szinten,hogy ha megnéztem az adatlapját,akkor már nem vicsorogtam.

meg az is vigasztal valamilyen szinten,hogy az összes utánam jövő palija az én silányabb hasonmásom külsőre.


de a lényeg,hogy felül lehet írni a dolgot új élményekkel.

először csak kefélj meg mindenféle nőket,hogy visszaszokj az életbe és újra belegyere a játékba,magyarul vámpírkodj rajtuk

aztán a 8. 10. nő szokott lenni a befutó,legalábbis nálam,ha szakítok,akkor kb ennyi csajon kell végigmenni mire megtalálom a tutit.

2013. szept. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat! Utolsó kommentelő tényleg mond valamit... Én is ezt az utat járom amit leírtál, csak mégis... nehezebb felejteni mint gondolnátok! Vagy mint én valaha gondoltam volna.
2013. szept. 10. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvass hellingert.

Nem biztos hogy őt imádod.

2013. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók még nem veszítették el az igazit. Én tudom, miről beszélsz. Sajnos, ezen csak az idő segít.
2013. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van Miguel :) Valójában lehet hogy semmi sem segít... csak megtanulunk így élni. Levágják a kezed vagy a lábad, fogyatékosságban szenvedsz azon sem segít az idő, csak megtanulsz úgy élni. Elveszteni az igazit... szintén fogyatékosság ér.. Szóval csak nézőpont kérdése :)
2013. szept. 28. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!