Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mi tevo legyek,...

Nem tudom mi tevo legyek, lehet rossz kategoriaba irtam, de nem tudtam hova besorolni. Egyetemista mesterkepzeses lany vagyok, anyam nem enged sehova sem, a baratnoimhez se?

Figyelt kérdés
Ha masik varosba mennek egy-egy baratnomhoz par napra, nem engedi, mert odavagja hogy mivan nem tanulsz, hanem pasizni akarsz? Viszket a... Ez engem olyan mértékben kikészit, hogy nem merek uj kapcsolatokat kialakitani, fiukkal sem merek baratkozni, mert bűntudatom van. Sosem voltam könnyűvérű, egy barátom volt, de nem volt nagyon aktiv kapcs, mivel távkapcsolatban éltünl. Mitévő legyek?
2013. szept. 18. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a világon pár ember, aki úgy önállósodott h közben szereti a szüleit, nem gondolod?
2013. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mirk ***** válasza:

23 évesen az anyád mondja meg, hogy mit csinálj?

Hahó, felnőtt ember vagy. De anyukádnak gratulálok, ha már bűntudatod van attól, hogy egy kapcsolat kialakítására gondolsz, sikeres volt a pszichikai terror ami deformálta a személyiségedet. Radikális változtatást javaslok az anyáddal való kapcsolatodban, mielőtt tönkretesz.

2013. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amilyen világ van most, érthető. Félrenevel mindenki a média. A hírekben is mit hallunk? Ezt erőszakolták meg, ezt darabolták fel, ez tünt el.
2013. szept. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!