Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebben az esetben (lent) hogy...

Ebben az esetben (lent) hogy jön ez át az embereknek rólam?

Figyelt kérdés

Az ugye nyilvánvaló a magyar társadalom döntő többségéről, hogy könnyen elítélnek valakit valamiért. Pl ha valaki nem egy világszépe és azért nincs párkapcsolata akkor azért ítélik el.

Nekem sincs, hiába vagyok elég jóképű(ezt nem én mondom hanem a nő ismerőseim) humoros, ha kell értelmes ha kell bolond vagyok, szóval egy tök átlagos ürge lennék mindenem meglehetne, de mégis van egy testi hibám ami miatt nem kellek senkinek, nem tudok boldog lenni mert akármerre megyek ez jár a fejemben vajon mit szólnak rám az emberek, mert ha meglátnak olyasféle gondolataik lehetnek, hogy:

mekkora szívás lehet neki, mert hiába néz ki jól ha netán ismer tudja,hogy inkább rendes vagyok mégis szívás az élete.Szóval akiről látszik ha nem lenne ez testi hibája igaz teljes ember lehetne de így süt rólam, hogy gátlásos alacsony önbecsülésű, talán társadalmi fóbiáim is vannak.


2013. szept. 22. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A gáltásosság lesüt az emberről. Ez jobban zavarja az embereket, mint a testi hibád.


Engem az sem érdekelne, ha hiányozna mindkét lábad, ha azt látnám rajtad, hogy életvidám vagy! a jókedvű, optimista emberekkel egyszerűen teljesen feltöltődöm. Hol érdekel, ha van valami bibje??

2013. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát a gátlásosságomat el tudom takarni ha akarom, meg fel is tudok oldódni, tudok beszélgetni másokkal, a dumám a stílusom mind rendben vannak, de mégis inkább az a magányos farkasságra kényszerült kisugárzásom lehet, és ez annyira nem is zavarna csak legalább tudnám hogy ilyen esetben mit is gondolnak rólam.
2013. szept. 22. 18:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenek egy nagy beképzelt bunkó parasztok, te sokkal különb vagy náluk. Amúgy megkérdezhetem mik lennének azok a hibák? Kicsit bővebben.
2013. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

valóban nem mindegy,hogy milyen jellegű ez a probléma,mert ha pl nagynak érzed az orrod az nem ugyanaz,mintha mondjuk csípőficamos vagy,esetleg végtag hiányos.

párválasztásnál a másik nem automatikusan a jó géneket keresi elsőre.

de mivel nem állítok vagyunk,ezért manipulációval,helyzet kezeléssel,tapasztalattal sok mindent felül lehet írni.

2013. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szívesen beszélek róla még így ismeretlen embereknek sem, akik ismernek meg nem hozzák szóba mert tudják hogy zavar csak leplezem, ezért nem lesz soha rendes életem, nemhogy kapcsolatom vagy bármi más...ez van van amit el kell fogadni, ezen már túl vagyok most jelenleg egy olyan szintre hoznám fel magam, hogy legalább azt elhitessem magammal hogyha valaki rám néz nem azt látja bennem amiről szeretném azt hinni hogy nincs is, egy rossz álomhoz tudnám ezt hasonlítani amikor folyton arra vársz hogy egyszer felébredsz, de ez nem álom...
2013. szept. 22. 18:57
 6/14 anonim ***** válasza:
*a
2013. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok végtag hiányos vagy ilyesmi ebből a szempontból teljesen egészséges vagyok ez csupán vizuális hiba ami rányomta az életemre a bélyeget. Legalább is én úgy érzem, ezt tapasztalom..
2013. szept. 22. 19:02
 8/14 anonim ***** válasza:

akkor meg plasztikai sebész.

erre vannak elsősorban.

2013. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Lehet, hogy a magányos farkas kép jön le rólad másoknak is, de mivel van valami testi hibád, így tuti ahhoz kötik, hogy jaj szegény hú meg há!

Ne legyél magányos farkas! Közhely, de igaz, a barátaid el fognak fogadni, aki meg nem, az... az nyaljon sót!


Nekem volt egy barátom, akinek harmadfokú égési sérülése volt a teste 60%-án, beleértve az arcát is. Mikor először megláttam, és rámmosolygott én úgy belezúgtam, mint vak ló a gödörbe. Olyan szeme, mosolya, kisugárzása volt a csávónak, hogy senki nem foglalkozott a bőrével.


És tudod mi a vicc? Nem jöttünk össze, mert felszedett egy nálam klasszisokkal szebb, szőke, kék szemű plázacicát.

2013. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát kapcsolatom nem nagyon volt és igen szűz vagyok a fentebb említett gátlásosság stb miatt ez már annyira nem is érdekel de ettől függetlenül nem vagyok annyira reménytelen eset a nőknél csak én nem várom el senkitől hogy egy magamfajtát szeressen vagy bármi, mikor 100x jobbat talál magának bárki, ilyenkor azért kicsit zavar hogy emiatt nem egy barátnőt elszúrtam már...
2013. szept. 22. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!