Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van értelme az...

Szerintetek van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta tartó erős depresszióm van és nem sokat beszélek emberekkel, valamint folyton az jár a fejemben, hogy a vonat elé vetem magam, de erről nem merek beszélni senkinek. Folyton ez mellet a gondolat mellett ott van az is, hogy egy semmirekellő vagyok, pedig elvégeztem egy technikusi iskolát ötösre (előtte az érettségit) és még a B kategóriás jogosítványom is megvan mind-e mellett elég jól teljesítek az egyetemen és mégis úgy érzem, hogy nem vagyok senkinek hasznára. Nem is volt párkapcsolatom se, pedig azt mondják, hogy bulival szerezhetek, de nem történt meg egyszer sem csak a monoton magány maradt. Attól félek, ha megteszem ezzel a családot is tönkre teszem és a környezetemben élőket is megviseli az eset. Mindennek kiinduló oka az, hogy nem találtam a szakmámban munkalehetőséget és az egyetem után sem valószínű az elhelyezkedésem és család sehol, kereset sehol, kenyér az asztalra nem kerül... és még lehetne sorolni.
2013. szept. 24. 20:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az a nagyon rossz dolog, hogy viszonylag normális az életem és a depressziómat nem mutatom ki csak akkor kapok kisebb rohamot, ha látok olyan ismerőst, akiről tudom, hogy drogos (azzal foglalkozott és még verekedett is, sőt van egy olyan féreg a faluban aki vasalóval verte agyon a főnökét és még 15 év után hősként fogadták a sz**házit szabadulása után és még szeretőt is szerzett magának)és már családja is van sőt a csalást és a gonoszságot folytatja. Én viszont rendesen élek és mégsem adatik meg egy normális kapcsolat, vagy élet számomra és ez csak fokozódik, ahogy feljebb jutok a ranglétrán. Egyre tisztábban látom a világot és rájöttem, hogy inkább azok boldogok, akik hazugságban és gonoszságban élnek míg én még csókot sem kaptam vagy egy ******** szál virágot, valamint elismerést egy-egy munkámra csak egy vállon veregetést, hogy jól végezted. Írtam is egy naplót 5 éven át, mert akkortól kezdtem átlátni a világon és így visszaolvasva nagyon is igazam volt benne. Tegnap viszont kínomban elégettem a rezsóban, mert eszembe jutott ha ezt valaki elolvassa lehet, hogy ő is negatív gondolkodásúvá válik. Visszatérve a kapcsolatokra: nem egy hisztis tipikus pláza cica vagyok, aki kikent kifent facebook hajhász, hanem egy átlagos ember akiről ki nem derülne, hogy milyen szörnyű gondolatai vannak. Olyan vagyok akivel talán már bárki találkozott csak nem vette észre. Egyszer viszont volt olyan eset is, hogy szépen megkértem valakit, hogy igazítson útba, mert eltévedtem egy túrán (a többiek sz**ban hagytak) és mit kaptam: kérdezgesd a jó édes anyádat. Na az ilyen dolgokon bosszantom fel magam. Egyszer nem is olyan régen két féreg akart helybenhagyni, pedig soha nem adtam rá okot (senkivel nem beszélek, de azok olyanokat állítottak rólam, hogy még az igazgató is behívatott) ilyeneket találtak ki, hogy anyázom őket, meg betörtem az orrát valakinek közbe meg neki ment részegen az automatának iskolaidő alatt és én még a közelében sem voltam. Most mondja meg valaki, hogy miért kötnek belém folyton, ha nem is szólalok meg és olyan emberek ezek, akikhez az életben közöm sem volt és még idegenek is. Nem vagyok egy pszichológiai eset, hanem csak normálisan élek és megláttam talán az igazságot.
2013. szept. 29. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!