Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez ez a hallgatas kenyszer...

Ez ez a hallgatas kenyszer bennem?

Figyelt kérdés
Gyakran vagyok hallgatag es baratsagtalan, es az mar valami meglepoen jo erzes, es apro "sikerelmeny" va valakivel eltudok beszelgetni mostanaban. Ez regota igy van, ha regebb voltak is normalis barataim, azoktol elfordultam, vagy ok is megbantottak. Bar a lenyeg, hogy egy ideje nagyon gyakran magamba vagyok zuhanva, pedig nem erzem magamnak tipikusan "depressziosnak" csak nem tudok felszabadulni emberek kozott. Mindig igy volt ez kozossegekben, leginkabb kozossegeket kivul tudtam baratokat szerezni. Volt egy nagyon maganyos idoszakom, amikor kicsit rosszabbodott ez az allapot, vagyis talan csak szokatlanabb, ha most emberekkel beszelek, bar termeszetesen kezelek olyankor. Nem tudom mi bajom van, de amikor maganyomban kikeszulok, olyankor sotetebben latom a dolgokat, es tul reagalok mindent, es emellett azt kepzelem, hogy valami titokzatos hiba van bennem, ami olyan labirintus szeruen mutatkozik akkor elottem, de megkell fejtenem, vagyis "kikell talalnom onnan". Bar sok remkep feltunik akkor, de tobbek kozott azt kepzelem, hogy azert vagyok hallgatag, mert valami baj van azzal amit mondanek :-?
2013. szept. 26. 20:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasokert!
2013. szept. 26. 20:07
 2/4 A kérdező kommentje:
Felre gepeltem, mert nem figyeltem a kerdesre sem, helyesebben: "mi ez a hallgatas kenyszer bennem?"
2013. szept. 26. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerélményt érzel, miért írod le ilyen negatívan a hallgatásod? Miért vagy magányos ha nem keresel társaságot, és miért vagy hallgatag, ha nem akarsz az lenni?
2013. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van. Úgy próbálok kijönni belőle, hogy beszélek, beszélek, beszélek. Akkor is ha hülyeséget mondok, vagy ha félek hogy senkit sem érdekel vagy utálni fognak. És kiderült, hogy felesleges tartani ettől, mert ha baj van azzal amit mondasz akkor mi van? Majd legközelebb nem lesz baj. Valahogy el kell kezdeni, mert nem jó egyedül.
2013. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!