Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen az életben?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azt mondaná és ítélkezne hogy már megint egy ilyen kérdés és még csak ennyi vagyok és előttem van az élet stb..Szóval 18 éves vagyok és nem volt még egy barátnőm se..akivel össze is jöttem volna az se jött össze pár okból kifolyólag..Nagyon nehezen kötök barátságokat sajnos..Nincs egy igazi barátom se akinek annak nevezhetnék..Max osztálytársak akikkel beszélgetek..Mindig is a semmibe néztek kb. azok az emberek megvezettek és hülyének is néztek.Már csak szüleimre tudok hagyatkozni legalább ők támogatnak vmennyire legalább...Életmeben az abaj h hamar szerelembe esek ami elég negatív dolog már így számomra ezek után..Mindig csak a koppintás a bukás ( gondolok én arra h van pasija most nem akar kapcsolatot vagy messze lakik vagy kis tizenéves kislány és annak jövök be)...Én már lassan megfogadom h egyetlen egy lánnyal sem fogok kapcsolatba lépni...mert megakarom kímélni magam a csalódástól és a fájdalomtól...Lelkileg gyenge vagyok már..és nem tudok már hinni sem magamban és hogy egy nap jobb lesz minden ....

2013. okt. 6. 20:27
1 2
 11/11 mustafa33 ***** válasza:
Előzőnek igaza van, halgass rá. A könyvtár nem rosz tip. lehet, hogy a kövtáros csajjal is összejöhet valami. ☺
2014. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!