Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mik a szeretet hiány jelei?

Mik a szeretet hiány jelei?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Búval .aszottság, nem tud mosolyogni, nem örül az életnek. Depresszió.
2013. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Folytonos sírógörcsök, rosszul lét, nincs semmihez kedvem, ugy beszelek masal ahogy nem kellene, sokkal indulatosabb vagyok stb... ezzek nem lehetnek azok?

Csak arra tudok tipelni hogy lehet szeretet hianyra, mert nem volt normalis kapcsolatom es szeretnek egyet de nem jön össze vagy az hogy nem tudok meg felelni a szüleimnek úgy ahogy ök akarnák amiért apám piszkál folyton es belém köt.

Am 17 lany vagyok.

2013. aug. 4. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél máshogy nyilvánul meg, nagy általánosságban úgy ahogy az első leírta.
2013. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez depresszió, mindenkit utolér csak fél beismerni.
2013. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit lehet elene teni? Hogy lehet Kijöni belöle?
2013. aug. 4. 22:28
 6/11 anonim válasza:
azt nem tudom de en is igy vagyok semmihez nincs kedvem mar elni se mi a f*t csinaljak ha senki se szeret? :( nem birom tovabb...
2013. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:(
2013. aug. 5. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet itt is, csak már beletörődtem, így nagyon ritkán sírok.


Barátaid nincsenek? Szerintem az segítene.

18/L

2013. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bnöim vannak, de mesze lakunk egymastól igy nem sürün talalkozunkk, csak mikor suli időszak van. :/

Mindenki azt mondja hogy tarsasagban kellene lennem többet. Tudom hogy hiba hogy nem modulok ki, de a szüleim szigoruan fognak es nem igen engednek el. Meg nincs akkivel elmenjek. Am is hova mehetnék?

2013. aug. 5. 20:58
 10/11 anonim válasza:
A környezetedben nem ragaszkodsz senkihez.
2013. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!