Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem, hogy most jött el...

Úgy érzem, hogy most jött el a pillanat, amikor nincs értelme az életemnek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ma minden rossz körülöttem, úgy érzem,hogy nincs értelme élnem, és, hogyha meghalnék, akkor észrevennék magukat azok, hogy mennyire fáj,amit mondtak. Ha meghalnék most minden könnyebb lenne.

Nektek is szokott ilyen érzésetek lenni?

Mit csináljak,hogy jobb legyen, és ne csináljak hülyeséget?

16 éves lány


2013. okt. 10. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, ezen mindenki átesik, én is nap mint nap. A lényeg, hogy küzdj a céljaidért és örűlj mindennek ami egy kicsit is pozitív.

15/F

2013. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

16 évesen van a legtöbb értelme az életednek (én már csak tudom, 16/L), de ez egy ilyen életkor, és ahogy az előttem szóló is írta, ezen mindenki átesik :) Ne gondolkodj "hülyeségen", az nem segít semmin, de tényleg. Szóval ha rád törnek a nyomasztó napok, keresd meg youtube-on Tiffany Rothe-ot, és ugrándozz vele kicsit :) Rád ragad az optimizmusa, az tuti :) Vagy ha depis vagy, ne tegyél rá egy lapáttal, és nehogy bőgjünk-mert-semmi-értelme-fiatal-életünknek-zenét hallgass, hanem keres valamit, ami eltereli a figyelmedet, amitől istennőnek, de legalábbis egy Bellatrix Lastrenge-nek érzed magad :) Sok sikert! :)

(Amúgy ilyen zenének Florence + the Machine Bedroom Hymns-át tudom javallani :) )

2013. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Nézz valami jó kis filmet, az mindig segít!! :)

Ha film címek kellenének, írj bátran, nagy filmes vagyok, hátha tudok segíteni... :)

2013. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! A második válaszolónak leginkább, nagyon szépen köszönöm!! Lehet,hogy valami filmmel terelem el a figyelmem, az tényleg mindig segít...
2013. okt. 10. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy lehet, hogy a halálodtól észbe kapnának egyesek, de utána már nem lehetnének kedvesebbek hozzád, hiszen már nem lennél.


Ezzel csak azt érnéd el, hogy a jövőbeli lehetőséged a boldogságra is megfosztod magadtól.

2013. okt. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tök sok jó dolog fog még érni az életed folyamán. Lehet, hogy most éppen sz*r, de ez nem tart örökké, nem megváltoztathatatlan

változtasd meg! és vedd észre a szép dolgokat az életben. az egészen kicsi apróságokat is!

2013. okt. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem meg azon gondolkodj el hogy mások küzdenek az életbenmaradásért, rengeteg baba meghalt, te meg ilyen könnyelműen dobálózol a szavakkal! Inkább becsüld meg és örülj annak amid van, amit megkaptál a 16 év alatt, nem hiába szült meg az édesanyád. aki beszólt, azzal nem kell foglalkozni,legyen nagyobb gondod is ezeknél.
2013. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már utolsó... Ne hasonlítsuk az ő helyzetét össze más szerencsétlenebb helyzetekkel. Az a probléma ezzel, hogy ilyenkor lehet az ember annak a helyzetével is összehasonlítja magát, aki többet elért nála, és máris megint szarul érzi magát.
2013. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Just a bad day. Not a bad life..."
2013. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy valami oka biztos van, hogy itt vagy. Én akkor jöttem rá, amikor egy velem egyidős lány meghalt. Arra gondoltam, hogy annyi mindent kellett volna még átéljen, és neki erre már nem lesz alkalma. 20/L
2013. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!