Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már, egyre többet...

Nem bírom már, egyre többet gyötrődök ezen, van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Totál jelentéktelen vagyok, az emberek levegőnek néznek. Iskolatársaim mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül képesek mellettem köszönés nélkül elmenni, tény, hogy nem vagyok valami bőbeszédű nagyobb társaságban, kissé visszahúzódónak tűnhetek, de akkor is, ismernek, legalább köszönésre méltathatnának, elvégre 3. éve járok velük egy osztályba.

Akikkel megpróbálok összebarátkozni, megismerkedni, mind lesz*rnak, elfordulnak tőlem, egy idő után vagy kerülni akarnak, vagy figyelembe se vesznek, szóval nem kellek senkinek.

Mindenki, akivel próbáltam összehaverkodni, kb. örül, hogy sikerült leráznia.

Ezenkívül látok sok szimpatikus embert a buszon, és iskolában is, de nem tudok hozzájuk odamenni csak úgy, az lehet elég hülyén nézne ki, főleg, hogy nem ismerem őket, nem tudnék mit mondani, csak ránézésre szimpatikusnak tűnnek.

Nem bírom tovább, hogy akárkivel próbálkozok ismerkedni, mindenki elfordul tőlem, akik hajlandók voltak valamikor haverkodni, azoknak elegük lett belőlem.

Mit tehetnék, hogy én is egy átlagos, teljes értékű ember legyek, mint az összes többi iskolatársam, meg ember, akiket szinte minden nap látok?


2013. szept. 25. 22:40
 1/6 Mirk ***** válasza:

Nyugodj meg, teljes értékű ember vagy.

Ha ilyen kedves osztálytársaid vannak, keress máshonnan barátokat. A gyerekek olyanok, mint a birkák, ha valaki kitalálja, hogy te nem vagy "jó arc", akkor ezt a többiek elfogadják és mindenki számára "gáz" lesz veled barátkozni.

Hát igen, nem túl okosak, se nem kedvesek ezek a gyerekek.

De.

Ha találsz egy teljes értékű egyedet az osztályodban - itt olyan személyre gondolok, aki képes önállóan eldönteni, hogy te tényleg nem kívánatos személy vagy, vagy csak a kölyökklub átkozott ki - akkor vele kialakíthatnál egy kapcsolatot, melynek révén a többi birka talán rájönne, hogy mégsem vagy te olyan rossz.


Mindezeken túl pedig ne hidd azt, hogy az iskolás kapcsolatok jelentik az élet értelmét. Ellenkezőleg. De ha már itt járunk, tényleg vágysz azoknak a társaságára, akik semmibe vesznek?

2013. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te szoktál köszönni?

Miért lett elegük?

2013. szept. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám, csak annyi különbséggel hogy én sohasem ismerkedtem, barátkoztam, így a végére már teljesen egyedül maradtam.
2013. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, sok közös van bennünk. Ha van kedved, levelezhetnénk; ott bővebben írnék :) - 21 f
2013. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,de engem már nem érdekel. Egyedül fogok meghalni és? Az egész emberiség egy szégyen,csak magadra vagy utalva. Ha ezt el tudod fogadni,és meg tudsz barátkozni a gondolattal,nem lesz bajod az életben.
2013. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
velem rosszabb a helyzet:) régen voltak barátaim, voltak barátnőim, de elk*rtam mindent, így 2 éve se barátaim se barátnőm, akikkel prôbálkoztam megismerkedni, elűztem, mindig elűzöm az embereket, kb itthon se jobb a helyzet, egész nap tv zek, vagy netezek, senki se beszélget velem , szóval ha oda eljut az életed, ahova nekem akkor írd ki, ja amit kihagytam, egyszer megpróbáltam öngyilkos lenni, de 15 darab nyugtató, alkohollal keverve, csak hasfájást okozott. Nem azt mokdom, hogy neked nem lehet rossz életed, de a magány máshol kezdődik. Hidd el lehet még jobb az èlet.. sokan vagyunk itt akik szenvednek a mindennapokban, keresik a megoldást, de magátôl nem lesz semmi se, tenni kell mindenért. Fel a fejjel :)
2013. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!