Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Számtalan ember vesz körül...

Bettycii-the-sexy-girl kérdése:

Számtalan ember vesz körül mégis egyedül érzed magad. Éreztél már igy? MIért?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 20:20
 1/7 anonim válasza:
Igen éreztem/erzem.de azt nem tudnàm elmondani miért:)
2013. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*:/
2013. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen, szerintem az az oka, hogy van egy vagy több ember, és azt szeretnéd, hogy ő(k) figyeljenek rád, de ők nem figyelnek...így hiába van sok ember akik figyelnek rád, ott vannak veled, ha tem nem velük szeretnél lenni. )És most nem arra gondolok h belezúgtál valakibe...lehet egy barát vagy bárki)
2013. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor fordul elő ha tőlem elég sok dologban eltérő emberekkel vagyok, szóval mindig ezt érzem.
2013. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen éreztem, azért volt mert hiába voltak sokan senkivel sem tudtam beszélgetni, nem volt akinek elmondjam a problémáimat.
2013. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem az utóbbi évben ez van. Utálom, egy országos lúzernek érzem magam, aki nem kell senkinek.
2013. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok állatnak stresszt okoz egy bizonyos egyedsűrűség. Az embernek is. Ezért aztán, hogy önmagát védje az állandó stressztől, kifejlesztett egy tulajdonságot: tereptárgynak tekinti az őt körülvevő idegeneket. Tehát vannak is körülötted, meg nincsenek is.
2013. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!