Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már csak a halált látom...

Már csak a halált látom kiútnak, vagy van még megoldás valahol?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy egy rakás szar vagyok, nincs létjogosultsága az életemnek, mindenhol zavarok, vagy fölösleges vagyok. Nincs helyem a világban sehol. Egyedül a munkahelyemen van saját asztalom, de ott meg levegőnek néznek, kb csak a főnök nem, de a többiek csak akkor jönnek, ha valamit elcseszek, ami ritkán van. Szar ember vagyok, szar anya, még rosszabb feleség... Ha megszólalok, tuti megbántok valakit, de ha nem szólalok meg, akkor is. Nagyon egyedül érzem magam.


Próbáltam pszichológushoz menni, voltam kettőnél is, jártam egy darabig, de amikor csak diagnózisokat akasztottak rám megoldás helyett, akkor leléptem. Voltam kineziológusnál, az egy hókusz-pókusz. Reiki meg ilyenek is felejtős. Próbáltam a vallásban megoldást találni, de én már annyira bűnös vagyok, hogy csak egy dologért imádkoztam, hogy bocsásson meg nekem az Isten, de azt hiszem süket fülekre találtam.


Több megoldás nem jut eszembe, maradt a halál.



2013. okt. 14. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez fogalmazódott meg bennem is. Mindenkit felemésztek magam körül.
2013. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
És akkor mi lesz a gyerekeiddel? Legalább van munkahelyed, családod és gyerekeid
2013. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
pszichológus mit diagnosztizált? Nálam is hasonló a helyzet semmi életkedv, se munka se semmi.
2013. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%

Tudod én legszivesebben úgy picsän rúgnálak, de úgy!

Képzeld magad egy hozzád hasonló családanya helyzetébe, csak azzal a különbséggel, hogy ő boldog a családjával és kiteljesedik a munkájában, mert tesz érte. 35 évesen mellrákot diagnosztizálnak nála, fél év múltán árván hagyja gyermekeit. Belegondoltál már abba, hogy van ilyen is? Te pedig sajnáltatod magad, amikor egészséges vagy és sokan cserélnének veled, hogy legyen esélyük boldognak lenni a családjukkal? Remélem most minden másodperc amikor az öngyilkosságra gondoltál mély szégyent kellt benned!

2013. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
nyanyanya idejössz és itt sajnáltatod magad? Menj és máshol sírj.
2013. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
5-ös válaszoló, Te pedig idejössz, és kiosztasz ismeretlen embereket? Menj, és vágd a képébe annak a baromságodat, aki miatt ilyen frusztrált s e ggfej vagy!
2013. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzem magam így a sok visszautasítás miatt, amit emberektől kaptam. De mindennek meg van az oka, nem biztos, hogy te vagy a sz@r, csak azok a dolog, amik veled történtek, meg beléd ivódtak az élet során. De ezeken lehet változtatni, csak nem könnyű. Amúgy nehéz jó pszichológust találni, nem mindegyiknek lehet hinni.
2013. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én vagy az Isten!


Így szólok hozzád kérdező: Megbocsátok!


Menj és csinálj valamit a tyúksz@@ros életeddel, de ne dobd el, mert nem kapsz másikat.

2013. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egy,rakás szar!! Ha meghalsz,mi lesz a gyerekeiddel? Annyi csodás pillanat vár még rád.Unokák,stb...

Isten nem azért adta az életet,hogy elvedd magadtól.Amit adott csak ő veheti el.Most kicsit hülyén fog hangzani de,a pokolra akarsz jutni? Ott még rosszabb lesz hidd el nekem.

A megoldás a te kezedben van,csak te tudsz az életeden változtatni pozitív irányba!!! Csakis pozitívba!!!Az élet megannyi akadályt állít eléd,neked kell erősnek lenned és át ugrani azokat! Nem adhatod fel,annál te erősebb vagy!!! Felelősséggel tartozol azon kívül még,a gyerekeidért is! Nem hagyhatod magukra őket!!Szükség van rád!!!Fel a fejjel csajszi!!!!!!Az Isten megbocsát,ha szívedből kéred a bűnbocsánatot,sosem hall imád süket fülekre mert meghallgattatik ,de a választás jogát rád bízza!!

2013. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd szerintem kevés olyan ember van, aki néha nem érzett hasonlót, mint te. Ettől még nem vagy rossz, sőt lehet, hogy ebből az állapotodból alakul ki a legjobb dolog.Ez indít meg, hogy változtass az életeden. Azt hogy mindenhol zavarsz azt sz@rd le, nem kell mindenkinek megfelelni. Próbálj arra koncentrálni, aki nem néz levegőnek... A legnagyobb baj azt gondolom én, hogy mindent muszájból jól akarsz csinálni. Inkább lazíts, és menj el kirándulni a gyerekeiddel, hallgass jó zenét, csinálj olyan dolgokat, amikre vágysz, de nem mered megtenni, azért mert félsz, hogy mit szólna a környezeted. Ha te nem szereted magad, akkor szerinted mit sugárzol a környezeted felé? Tessék elővenni egy papírt és leírni, a tulajdonságaidat! És próbáld megfogalmazni magadban konkrétan, mi az a 3 dolog, ami a legjobban zavar az életedben!?
2013. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!