Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerüen már nem birom...

Macihercegnoje kérdése:

Egyszerüen már nem birom itthon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Májusban leérettségiztem,és nem sikerült a felvételim egy felsőfokú intézménybe sem. Itthon vagyok, nem mentem sehová tanulni. Beiratkoztam egy masszázs kurzusba de már annak is vége van. Nem birok már itthon ülni,de dolgozni nem mehetek. (17/L) falunk lakom álláslehetőség O. Mit csináljak,h lefoglaljam magamat? Nem birok már egyszerüen itthon ülni...:/ Vágyom már emberek közé,és társaságba.:S

2013. okt. 20. 19:01
 1/5 anonim válasza:
Menj OKJ tanfolyamra, és próbálj meg belőle elhelyezkedni.
2013. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17évesen is lelehet érettségizni?A szóbelik nem Júniusban vannak? :)Picit fura.
2013. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Levka Reina válasza:
Mi a fő gondod? Az, hogy unatkozol, vagy az, hogy pénzt akarsz keresni? Ha az előbbi, akkor nem szabad a falun belül lehorgonyozni, a városokban kell munkát keresned - lehet találni olcsó szállást, némelyik munkahely kínál megoldást erre is. Vagy külföld esetleg? Utóbbira megoldás, ha van számítógéped és neted, hogy megtanulsz a tőzsdén kereskedni (nem olyan nehéz, privátban szívesen adok tanácsokat hozzá) és mindentől, mindenkitől független leszel! Ja, és a tanulás alatt is lesz társaság! :-)
2013. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen lehetséges 17 évesen érettségizni, mivel én Ukrajnában lakom és itt másképp van mint Magyarországon.

Utolsó válaszoló, köszönöm a választ, holnap ha gépről leszek irok privátban. :)

2013. okt. 22. 00:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Masszázsolást miért nem hirdeted? Lenne egy kis jövedelmed, addig is lefoglalom magad..

Elkezdhetsz egy másik okj-s képzést is, jogsit, nyelvvizsgát, előtted az élet (:

2013. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!