Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon egy csomag fehér...

Van itthon egy csomag fehér spárgám. Mit készíthetnék belőle egyszerűen és gyorsan?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, hogy csak kipróbált receptet írjatok, linkeljetek. Köszönöm!
2013. máj. 10. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Spárgakrémleves. Sajnos most receptet nem tudok linkelni.
2013. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azt elfelejtettem, hogy nem levest ennék.
2013. máj. 10. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak meg szoktam pucolni, a fás végét levágom, majd 5 percig főzöm, utána vajra dobom, sajttal megszórom, amit kicsit rásütök, de itt találsz rengeteg receptet spárgával:

[link]

2013. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tepsis spárga? Főzd meg picit sós-cukros vízben (a cukor fontos, ez hozza ki az ízét), tekerd körbe szalonnával, szórd meg sajttal és told be a sütőbe, hamar megpirul:) kivajazhatod alatta a tepsit. Borssal, szerecsendióval fűszerezve isteni, esetleg füstölt sajttal.
2013. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bumbi02 ***** válasza:
Spárgás, gombás omlett.:) Gombát és a karikákra szelt spárgát kevés vajon megpirítod, majd rá a tojás, aztán omlettként elkészíteni:) Fűszernek só,bors szerecsendió:)
2013. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megpárolom vajon, de csak a végén sózom, borsozom egy kicsit. Pirítok zsemlemorzsát és a párolt spárgát beleforgatom.
2013. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül megsütöttem leveles tésztában brokkolival, tojással és tejföllel keverve. De hamarossan mindegyitek receptjét kipróbálom. Rájöttem, hogy milyen jó is a spárga :-) És eddig szerecsendiót sem használtam, kivéve házi jäger készítéséhez :-)
2013. máj. 12. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!