Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kit, mi taszított a magányba...

Kit, mi taszított a magányba és az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Nálam igazából minden része rendben volt az életemnek, míg meg nem jelent a szerelem. Az első szerelmem 5 évig tartott, és a fiúnál esélyem sem volt. A második elhúzta az agyam, mert jó partynak tűntem, a harmadik megcsalt, ahol csak tudott, és így tovább, és így tovább... Nem rég ismét esélyt adtam egy srácnak, erre most megint csak abban a helyzetben vagyok, hogy nem is keres, nem is reagál rám sehol sem, pedig nem vesztem vele össze, se semmi. Nem koslattam utána, hagytam neki egyetlen üzenetet, de semmi... Gondolom itt a vége, fuss el véle, pedig már pont megkedveltem. Érdekelne, mások mitől érzik magukat állandóan egyedül és magányosnak.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2013. okt. 23. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
I'm Batman!
2013. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TheHope válasza:
Én attól,hogy rengeteg olyan barátnőm volt,aki bár mellettem volt,de úgy igazán ugyanakkor még sem. Ez alatt azt értem,hogy sosem nyíltak meg igazán,vagy nem törődtek velem "eléggé",nem éreztem,hogy szeretnek és sorolhatnám. Így magányos valaki még akkor is,ha van valakije :)
2013. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1, jó neked! :D
2013. okt. 23. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen retek az élet,néha úgy érzem bármit próbálok csinálni,de bizonyos dolgok mintha meglennének írva,én már elfogadtam a sorsom,am elvagyok elvegetálok lol.Viszont ha előjön aza bizonyos keserű pillanat,mikor szívesen golyót repítenék az agyamba,a múltbeli sérelmek miatt.
2013. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!:)

Engem kitaszítanak mindenféle baráti körből, csak mert "más" vagyok. Továbbá...többször is eljátszották a bizalmam, emiatt nem tudok megbízni egy emberben sem. Most ugyan van egy kialakulóban lévő barátságom egy fiúval (lány vagyok, de egyikőnk sem gondol többre, mint barátság), de benne sem tudok megbízni. Nincs egy igazi barátom sem akinek mindent elmondhatnék úgy, hogy tudom hogy nem néz hülyének, tanácsokat ad, nem játszik a bizalmammal stb.. Nem vagyok valami társasági ember bevallom, de néha hiányzik egy jó barát.


Leginkább ezek miatt érzem magam magányosnak..de tudnék még írni pár dolgot.:)

2013. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a régi barátaim cserben hagytak, újakat meg nem találtam.
2013. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!