Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb mikor fogok beleőrülni az...

Kb mikor fogok beleőrülni az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés
Semmi jó nincs az életemben, csak az itthon egyedüllét és a munka. Se barátok, se barátnő, semmi. A szabadidőmben itt ülök a szobámban és számítógépezek (mást nem is tudok tenni, enélkül már a zárt osztályon lennék). A szüleim csak a kötelességeimről tudnak beszélni, legtöbbször nagyon ellenségesek. A közösségi oldalakról is töröltem magam, mert láttam, hogy másnak milyen arany élete van: barátok, barátnő, bulizni járnak (én még életemben nem voltam 1 bulin sem). Nincs önbizalmam, ismerkedni képtelen vagyok. Nagyon rossz az egész.
2012. jún. 18. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó' rúgjá' be, egyből szebb lesz minden (egy darabig).
2012. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Hány éves ? L
2012. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Hány éves vagy?
2012. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, csak nekem még munkám sincs.

28N

2012. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Szerintem jó' rúgjá' be, egyből szebb lesz minden (egy darabig)."


ááá egy darabig tényleg jobb, de mikor kezdek kijózanodni, akkor sokkal jobban kijön a depresszió, uh nem éri meg. Amúgy 20 éves vagyok

2012. jún. 18. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

dettó, csak én nem azért nem megyek el, mert nem akarok, hanem betegség miatt, már egy éve ez van és nem vagyok örültebb, mint egy éve, pedig melóm sincs, nem is járok suliba, csak pc filmek játékok néha könyvek...

viszont neked nincs olyan bajod, ami miatt nem tudnál pl közlekedni, szóval szabad a pálya előtted, mondjuk elmehetnél egy diszkóba, akár egyedül is, aztán hátha... vagy ha elkezdenél valamit sportolni vagy olyan hobbit keresni, amihez mondjuk több ember, csapat kell, valami egyesület...ott minimum haverokat szerezhetnél, közös témátok már egyből lenne is...

2012. jún. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!