Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mire párom lesz, teljesen...

Mire párom lesz, teljesen befordulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal. (35 éves vagyok)Anyukám már nem él. Testvérem sincs. Unokatesókkal már nem tartjuk a kapcsolatot. Barátok kimentek külföldre, stb., nem itt laknak már egy városban, újakat meg nem tudtam szrezni. Nagyon egyedül vagyok. Utálom a hétvégéket. Szeretnék egy párt, de ahhoz persze, hogy szerezzek magamnak, jó fejnek, viccesnek, érdekesnek kell lenni. Mivel nem vagyok emberek között (nem bográcsozok, nem járok partikra), ezért már elfelejtettem beszélgetni is, nemhogy viccelődni, azt sem tudom hogyan kell. Úgy érzem, ha magamra csukom az ajtót, nem létezem, mintha nem is élnék. Mit tegyek? Nem fogok igy kelleni soha senkinek...
2013. okt. 25. 17:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze vannak ismerőseim, akikhez elmehetek vagy felhivhatom őket. De mindig én tegyem meg ezt... Szeretnék egy párt, egy társat, aki nemcsak szexet akar, hanem aki pl. kirándulna velem, aki este velem akarna lefeküdni, reggel felkelni és együtt kialakitanánk a kis közös életünket.
2013. okt. 25. 17:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Társkereső. Vannak furcsa arcok, de ha te nem vagy az, akkor találsz magadnak való embert (kipróbálva).

Menj emberek közé szocializálódni.

2013. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz magadba, valószínű, valamit te csinálsz rosszul. Én is sokat voltam és sajnos vagyok is magányos és rájöttem, hogy én szúrom el. Amúgy nagyon nem jó, természetellenes ez az állapot, amiben élsz. Tudom sajnos, mert volt szerencsétlenségem kipróbálni, bár nekem az volt a szerencsém, hogy jóval fiatalabb vagyok és élnek a szüleim.
2013. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy szúrod el?
2013. okt. 25. 18:55
 5/8 anonim válasza:

Vajon hol szúrod el?

Mit is kommunikálsz a szavaiddal felénk?


"Nem vagyok már fiatal. (35 éves vagyok)" azaz nem tartom magam szépnek és elevennek.Elmentek a szeretteim, ragaszkodom a múltamhoz, fiatalságomhoz, nem fogadom el a jelenlegi helyzetemet, koromat, tükörképemet és "hajlott" koromra tekintettel ne is várjátok el, hogy nyitott legyek az újra/rátok.Türelmetlen vagyok.


"Utálom a hétvégéket"azaz utálok egyedül lenni és halálosan unatkozom.Nem tudom elfoglalni magam.Magamnak sem vagyok jó társaság. Nincs mit kipihennem hétvégén.Amit csinálok MÁR nem feladat és nem megerőltető.


"párt kellene szereznem, de ahhoz ilyen és ilyen nem vagyok" azaz lusta vagyok, csurig félelmekkel, az unalmas hétvégéken arról fantáziálok, hogy milyennek kellene lennem, hogy párt szerezzek.Lekicsinylő vagyok és örök elégedetlen.Nem az a kérdés mim van, hanem hogy mim nincs.Ha a párom leszel kedves idegen, akkor sem leszek elégedett kettőnkkel, az fog érdekelni inkább mink nincs még.


"Nem fogok így kelleni soha senkinek" azaz mások is ezt sulykolták belem, hogy én nem kellek senkinek, nem vagyok jó semmire, nem tudom sem ezt, sem azt.Ti mind úgyis lemondtatok rólam.De ennek ellenére párt akarok, aki nem olyan érdektelen mint ti és ha lesz, feltétel nélkül elhiszem neki, hogy szeret és számíthatok rá.Csapat leszünk.Manipulálható és hiszékeny vagyok.


"Úgy érzem, ha magamra csukom az ajtót, nem létezem, mintha nem is élnék" azaz úgy döntöttem, nem veszek részt a ti zűrös kis játszmáitokban, de már megbántam.Nem kerestetek engem, haragszom, én is bezárom előttetek az ajtómat, most hajlandó vagyok résnyire kinyitni ezzel a fórumkérdéssel. Sebzett vagyok, makacs és pesszimista.A 35 év alatt szerzett sérüléseimet nyalogatom és képtelen vagyok felülemelkedni a félelmeimen.


Képes leszel felülemelkedni rajtuk, ha már nem leszel egyedül?Egy biztos, összekapaszkodhatsz valakivel, aki hasonlóan magányos életszakaszban van.Hasonló problémákkal és motivációval.Nyalogathatjátok együtt a sebeiteket, de nem lesz egy egészséges párkapcsolat, csak egymásra támaszkodás.Azt sem tudod kit keresel pontosan, nem is keresed, hanem megszerzed varázsütésre.Kiszóltál a tömegbe, hogy valaki álljon már ugyan melléd és szórakoztasson téged.Találni fogsz valakit.valakit akit az őrületbe kergethetsz a birtoklási vágyaddal, önzéseddel vagy amíg nem késő átprogramozod magad pozitív hozzáállásra és elkezded keresni az életedben az értékeket.Mi az amim van minden rossz ellenére? felkiáltással.Ez a munkamódszer érvényes mindenkire, aki életben akar maradni és már térdig ér a sz˙r. Akarsz egyáltalán közösséget vállalni ebben a kiútkeresésben valakivel?Ha igen, KIÚTkeresés legyen a cél, nem a múlton töprengő sopánkodás zárt ajtók mögött és depresszió.Csak akkor már ketten.Társas magányban.

"Aki sír, egyedül sír, aki nevet, azzal együtt nevet a világ."

2013. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú, köszi utolsó. Most jól megadtad, de jó volt az irásod. El fogok gondolkodni rajta. És újra és újra elolvasom. De köszönöm : )
2013. okt. 28. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg pozitívan nézni, azt csinálsz amit akarsz, használd ki! Valóban szocializálódj, érzékeld a világot, az életet körülötted.

Könyvtár, iratkozz be tanfolyamokra, tánc, megváltoztatja az egész életedet!!!, grafológia, nyelv, ami érdekel ülj fel egy vonatra, ment el Győr, Bp., Szombathely, nem tudom hol laksz, vagy hol nem voltál.

Mozdítsd ki magad, és kezd ej ÉLNI!!!

2013. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálatos, ha valaki ilyen helyzetbe kerül, és nem tudom, minek írtok neki olyanokat, hogy menjen "emberek közé" mégis, hova, és főleg kivel?

Tényleg azt hiszitek, akik ilyeneket írtok, hogy bemegy egy idegen helyre "menj kiállításra, moziba, ülj be egy presszóba" - és hasonló eszementségek, majd csak úgy semmiből barátok odaspuriznak köré?

Ha Benneteket leszólít egy idegen, mennyi esély van arra, hogy örültök a társaságának, lspanoltok vele, hogy mostantól barát vagy, na nee, legyetek őszinték, nem sok.

Kérdező, nem írtad, mi vagy, bár pasinak saccollak, szóval, az ilyen esetben segít a sport, kezdj el komolyan sportolni, edzzél sokat, az nagyon helyreteszi a gondolataidat, és edzőtársakkal reális a dumálás, összebarátkozás esélye. Ha vallásos vagy, egy zsidó vagy egy keresztény (nem szekták és újak) közösségbe is beléphetsz, ha másért nem, csak ismerkedni, ők általában be vannak rendezkedve arra, hogy sajnálatraméltóknak segítsenek. Ne értsd félre, nem lesajnáltalak, hanem épphogy, azt mondom, nagyon rossz érzés bárkiről megtapasztalni, hogy így kell élnie, biztos értelmes arc vagy, és ennél jobbat érdemelsz, sajnálatos, hogy olyan gecccik a környezeteben lévők, hogy nem nyitják Rád az ajtókat. Bizony, igen, a környezet is felelős azért, ha valaki idáig eljuthat, nem lenne szabad.

Szóval, irány a sport, a zsinagóga vagy a templom, ha akarod, írhatsz priviben, hátha segíthetek, bár nem Magyarországról írok, tehát csak ily módon tudok segítséget ajánlani.

Remélem olvasol, sok sikert!

2013. nov. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!