Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy, hogy nincs...

Miért érzem úgy, hogy nincs helyem a világban?

Figyelt kérdés
nem lelem a helyem,nem tudok beilleszkedni az emberi közösségekbe. mindent unok,csak a magányba találok menedéket.
2013. okt. 28. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

sokan vannak így. azért mert eza világ egy álruhába, csillogásba, megasztár mccdonalds meg xfaktor mögé bujtatott

lepratelep. illetve nema világ hanem a mai "társad-alom"

Az emberek élőhalottak, uniformizáltak, önálló gondolkodásra képtelenek. Alszanak. Akinek a lelke ébredezik, az pntosan úgy érez mint te. Csekkold le azt is, mit jelent hogy indigó ygermek vagy felnőtt. Valami ilyesmi lehetsz. Sokan azok, csak látens állapotba vannak, mint te is. Meg valójában lehet hogy ez fázis, amin előbb utóbb mindenki keresztül megy.

2013. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az előbbi válasziró által meghatározott csoportba tartozok én is. Sorstársak vagyunk. Nekem is ilyen áldásom van. Hidd el ha kiskorú vagy még és ilyet gondolsz, ha felnőtt leszel fényes karrier vár rád és nagyon nagy tekintély, pozitiv értelemben. Lesz lehetőséged meghatározni, hogy mi leszel az életben, mert nem az az átlagos sémád van az élethez, mint a többi embernek körülötted. Ez áldás, és nem átok. Ezért érzed magad kiközösitettnek és magányosnak, hasonlóképpen hozzám. Én kiskorú vagyok és én a hitem mögé bújok (nem szektás vagyok, római katolikus keresztény). Ne próbáld meg magaddal elhitetni, hogy jobb a fertőbe kimenni, mint normális, hozzád hasonló emberekkel lenni, vagy éppen a te esetedben egyedül.
2013. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat,2-es,én is katolikus vagyok, viszont ezt a környezetem nem tolerálná ha pl tudná :/
2013. okt. 28. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
gyerekek a hit nema felekezettől avgy egyháztól függ hanem ami bennetek van abban! Tartsatok össze, ismerkedjetek, akár itt is! Szeressétek egymást:)))
2013. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert bannoltak
2013. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!