Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan magányosnak érzem magam...

Olyan magányosnak érzem magam mindig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van néhány haverom, így összevissza pár, 1-2 barátság, de nagyobb közösség nincs. Mindig magányosnak érzem magam. Más nem érzett már így? Amikor egyedül vagyok vágynék valami társaságra, amikor meg társaságba megyek, akkor meg az az érzésem, hogy sokkal nagyobb barátságok vannak, és csak lézengek.
2013. nov. 11. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Mi az a dolog ami meghatározza az életedet?Szereted mondjuk a focit?Kezdj el meccsre járni.Ott tuti találsz barátokat a lelátón egy idő után.

Szeretsz ülni a gép előtt és kockulni?Akkor keres magyar embereket vagy szervereket ahol tudsz társalogni.Lépj be egy klánba.Ott is tuti találsz barátokat.Nekem mind a kettő bejött.Főleg a meccsre járós.Ma már nem tudok úgy meccsre menni,hogy ne köszönne nekem szó szerint vagy 1000 ember.Persze ez nem hetek hanem hónapok kérdése.Ha sokat jársz meccsre akkor egy idő után felismernek a lelátón.Engem már az utcán is állítottak meg,hogy"hé nem te voltál kint múltkor a Fradi meccsen?De akkor onnan vagy ismerős.Én ugrottam a nyakada mikkor Cukic gólt lőtt a 93 percben a Dózsának :D"Akkor váltunk pár szót majd lezsírozunk egy találkozót a következő meccsen és tovább állunk.


Rengeteg lehetőség van arra,hogy barátokat szerezz magadnak.Persze a mai világban jól meg kell válogatni azt,hogy ki a barát és ki az ismerős.

2013. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!