Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan nagyon magányosnak...

Olyan nagyon magányosnak érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki örül a nyárnak a korosztályomban, de én inkább félek tőle, mert magányos vagyok. Egész nap alig csinálok valamit, szörnyen unatkozom. Persze, az jó, hogy legalább van időm olvasni, filmeket nézni, dehát az mégsem társas program. Úgy elmennék valakivel bulizni vagy csak ide-oda. Nem azt mondom, hogy nincsenek barátaim, de senki nem ér rám, mindenki vagy nyaral, vagy dolgozik, vagy a pasijával van. Mondjuk igaz barátaim tényleg nincsenek. Dolgozni én is fogok jövőhéttől két hetet, az egy ideig lefoglal, de hogy utána mi lesz, nem tudom. Nagyon rossz érzés. 17/L
2013. jún. 21. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy egyedül, ha ez vigasztal.

Nekem sincs jelenleg egy olyan barátom se aki tényleg igazi megbízható barát....

Én egész nyáron dolgozni fogok, azzal lefoglalom magam.

Ajánlom kezdj el valami sportot, akkor társaságban is vagy, és még edzel is :) És kitudja talán még barátokra is szert teszel! 16/F

2013. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mintha csak en irtam volna a kerdest..:/ 17/L
2013. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is néha hasonlóan érzem magam.. Nekem vannak barátaim és ha tehetem velük lógok ,de nem lehetnek egész nap velem.. Elkezdtem sportolni ,hogy lefoglaljam magam ,de még így is egy rakatnyi idő áll rendelkezésemre ,amit kb végigunatkozok... Meg tudlak érteni :) 17/F
2013. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!