Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bárcsak meghalnék. Ti mit...

Bárcsak meghalnék. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2-3 évben csak az öngyilkosságon jár az eszem.Az életem úgy ahogyan van borzalmas.

Kezdjük ott,hogy a családommal pár éve sok a baj,mivel az anyagi hátterünk komolyan megingott,ezért a veszekedés szinte mindennapos..Ebből következik a második problémám,ugyanis nekem a horgászat a mindenem.Nyáron majdnem minden napomat a vízparton töltöttem,ám a fentebb említett dolgok miatt el kellett adnom a horgászbotjaim nagyrészét,ami engem lelkileg teljesen megtört,és ekkor elveszítettem a családomban a hitet.Bánatomat tovább tetőzi,hogy a lányok körében se vagyok népszerű,nagyon nem...Ez abból is adódik,hogy gazdag porontyokkal járok egy suliba,és szégyellem magam,szégyellem hogy szegény vagyok...Nem látom értelmét tovább élni,az utóbbi 4-5 hónapban semmi jó nem történt velem,de ennél lejjebb már nem is lehetnék...

Ti mit tennétek az én helyemben?

16/F



2013. nov. 11. 22:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
33%
Hova já4sz suliba, ahol gazdagokkal vagY körülvéve?
2013. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ne öld meg magad. Az nem kiút. Ha nincs itt helyed akkor jön valaki vagy valami azt végez veled nem a te feladatod az. Amm meg ha egy damilt rákötsz egy jó erős porta ugyanúgy lehet horgászni mivel én 4. éve úgy tolom. Sokkal intenzívebb élményt nyújt mint egy mittudoménmilyen bot. Meg egy kis erő is kell ám hozzá. A lányok közül válassz egy jó kis nekedvaló csajszit aki mellett kitartasz amíg lehet. Aki meg ilyen páwa és baszogat vagy szard le vagy igazítsd át az arcberendezését. 14F
2013. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Másoknak sem könnyü, hidd el :( Én azokból merítek eröt akiknek ugyanolyan szar az élet mint neked vagy nekem -de ök is kibírják :(

Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Majd rájösz, hogy miért teremtett téged Isten! Nekem is volt ilyen helyzetem, és úgy jöttem ki belőle mindig, hogy én igen is képes vagyok jobbá tenni az életem. Engem például részben azért teremtett az Isten, hogy jót ping-pongozzak osztálytársaimmal, tanítsam őket, stb. 15/F
2013. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod... ha a lányok nálatok csak gazdag gyerekekre hajtanak, egy kalap lóterméket se érnek. Azokat ne sajnáld, hogy nem a te a barátnőid.
2013. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mekkora abszurdum:)

a srác,aki a horgászbotjai miatt csinált öngyilokot...


a helyedben lemennék ökölvívó edzésre,és valakin keményen kiélném a dühöm.

2013. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld a szegénységet,pusztítsd el a szemétséget.

Ne ad fel.Anyagilag padlón vagy?Mi is.Napi 8-9 órát dolgozok 80e Ft-ért.Apám úgyszintén.Anyám havi 30e takarít napi 4-5 órát egy gyógyszertárban.Arra pont elég,hogy ne dögöljünk éhen,de nem tudunk élni.Nekem sincs se barátnőm se barátom.Valószínűleg nem is lesz,de ez más téma.De nem adom fel.Ha feladod akkor azok nyernek akik azt akarják,hogy meg tedd és véget vess az életednek.16 éves vagy.Még fiatal vagy.Tudom nagyon rossz a szegénység.Rossz érzés mikkor látod,hogy a többi osztálytársadnak kib @szott okos telefonja van neked meg arra nincs pénzed,hogy megvedd a rohadt BKV bérletet.Én is ebben nőttem fel.Ki voltam közösítve.Mindenki engem szekált egész nap.Ma egyik sincs jobb helyzetben mint én.Sőt nekem van munkám,nekik nincs.Nekem vannak céljaim amiket tudom,hogy elfogok érni,mert ki akarok törni ebből a rabszolga életből.Tudom,hogy nem fog egyik napról a másikra sikerülni,de egy nap sikerülni fog.Nem szeretnék politizálni,de ha akarsz barátokat ahol nem számít az,hogy ki vagy és mennyi pénzed van,csak az,hogy merre mész akkor lépj kapcsolatba a helyi Jobbik Ifjúsági Tagozattal.Nekem sokat segített.Én is közel voltam hozzá,hogy bevetem magam a fagyos Dunába.De ők ráébresztettek arra,hogy nagy hibát követnék el.Ott bajtársak várnak rád akikre mindig számíthatsz.Egyébként ha nagyon szeretnél horgászni akkor keres valami diák melót.16 elmúltál.Akkor elmehetsz dolgozni a szüleid beleegyezésével.Keres a környékeden egy diákszövetséget.Lépj kapcsolatba velük ők majd kiközvetítenek valahova.Nem kell minden nap dolgozni.Mikkor van időd PL: hétvége vagy szünidő akkor dolgozol.Annyit össze lehet spórolni,hogy vegyél egy új botot és egy kicsit besegíts a szülőknek.Talán a mindennapos veszekedés is megfog szűnni ha látják,hogy te is harcolsz az életben velük együtt.Ez majd erőt ad nekik.Kitartás! :)


[link]

2013. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


az élet sokkal több mint amit most érzékelsz belőle!

Embe, egészséges vagy! Hála az Istennek!

Ráadásul ezt az életedet te tervezted ...odafönn :)

Horgászni meg spárgával is lehet! :)

Isten Óvjon!

Az öngyilkosok rettenetes helyre kerülne....merthogy nem halsz meg csak átmégy...


Üdv

T :)

2013. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A helyedben csak a tanulással foglalkoznék. Lenin mondta: Tanulni, tanulni, tanulni. учиться,
2013. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
учиться, учиться.
2013. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!